Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Evrak Kasaları

Sizin için değerli olan her şey, bizim içinde değerli ve önemli…

Hepimizin evinde, ofisinde, yazlığında saklamak zorunda olduğumuz, kağıtlar, dosyalar mutlaka vardır. Ne zaman ihtiyaç duyulacağı belli olmayan bu evraklara hiç olmadık anda işimiz düşer.

Eğer düzenliysek, hemen ulaşırız ama kafamız biraz dağınıksa günlerce arar dururuz. Bizce saatlerce aramak yerine bir evrak kasası içerisinde bulundurulması, hem gözümüzün arkada kalmamasını sağlayacak, aynı zamanda nerede olduğunu bilmek içimizi rahatlatacaktır.

Evrak kasaları değişik boy ve ebatlarda, 40 cm ile 200 cm arası ölçülerde olabilir. Küçük evrak kasaları olabildiği gibi, bir çok klasör alan, ayrıca silah, saat, aile yadigarı eşyalarınızı saklayıp koruyabileceğiniz büyük evrak kasaları da ürün gamımızda yer almaktadır.

Küçük boyutta olan evrak kasalarını montaj delikleri yardımıyla istediğiniz yere sabitleyebilir, kendi ağırlığının 2 -3 katı kadar bir çekme gücüne sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Büyük boy, ağırlığı fazla olan kasaları ise sabitlemenize gerek kalmaz.

Evrak kasalarının kilitleme sistemleri,  farklılık gösterebilir. Elektronik şifreli aynı zamanda anahtarla da açılabilen, elektronik şifreli ve anahtarlı ( ikisi bir araya gelmeden açılamayan ) , elektronik şifreli ve anahtarlı ( anahtar opsiyonel ) , sadece anahtarlı veya sadece elektronik şifreli onlarca model arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Tüm sorularınız için müşteri hizmetlerimiz telefonlarınızı bekliyor olacaktır. Dilerseniz kasa showroom mağazamızda ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.