Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

Ofis Tipi Çelik Kasalar

İşyerlerinin  olmazsa olmazı klasörler , dosyalar , evraklar …Ofis tip çelik kasalar işyerlerinde

Saklanması gereken , önemli evrakları , klasör ve dosyaları ve çoğu zaman nakit , çek , senet teminat mektubu  gibi değerli kağıtları barındırmanız için tasarlanmıştır.

Ebatları küçük olabildiği gibi , yüksekliği  2 metreyi geçen Ofis Tipi Çelik Kasalarda mevcuttur. Ofis tipi kasalar kendi aralarında özellik olarak değişkenlik gösterir. Güvenliğin ön planda tutulduğu ofis tipi çelik kasalarda dış ve iç saç kalınlıkları oldukça fazladır.  Kasa kapağı ve gövdesi özel beton dolguludur. Beton dolgu sayesinde kasanın kapağının veya gövdesinin oksijen kaynağı , panç , kesici aletlerle kesilmesi önlenir. Bu sayede her türlü değerli eşya , kağıt , para , çek karnesi bu kasaların içerisinde güvenle saklanır.

Ofis Tipi Kasalar

Ofis tipi kasalar , ev tipi kasalara göre daha ağırdır. Ama asıl önemli olan bu ağırlığın ne ile sağlandığıdır. Piyasada fiyatı uygun olduğu için veya satıcı firmaların doğruyu anlatmayarak yanlış yönlerdirmeleri sonucu birçok kişi aslında hırsızlığa dayanıklı olmayan , sadece ağır olduğu için aldıkları kasalarda vardır. Bu kasaların gövdeleri kum , deniz kumu , mucur , mermer tozu gibi ağırlık sağlayacak  maddelerle doldurulur. Bu meteryallerle ağırlığı sağlanmış kasaların hiçbir güvenliği yoktur.

Delinme ve kesilmeye karşı dirençli değildir. Saçları ince olduğu için kolayca delinebilecek , parçalanabilecek bir yapıya sahiptirler. Üretim esnasında önemli bir hammadde kullanmadıkları için fiyatları benzeri birçok üründen çok daha ucuzdur.

Ama hırsızlar içinse bir o kadar cezbedici kasalardır.

Ofis tipi çelik kasalar için bir çok şifre seçeneği vardır. Abahtarlı , Anahtar ve Elektronik , sadece Elektronik  veya çift elektronik gibi..Gövdesi betonlu olan kasalarda kasa kapağı kalın olduğu için anahtarları uzundur. Bu durum aslında kilit mekanizma kısmının ne kadar derinde olduğunu gösterir ki kötü niyetli kişilerin işlerinin  zor olacağının da işaretidir. Seçeceğiniz ofis tipi kasanın üzerinde elekronik şifre de olsun  istiyorsanız tercihiniz her zaman Avrupa Üretimli  ürünler olmalıdır.

Değerleriniz sizin için ne kadar önemliyse , bizim içinde o kadar önemlidir. Müşteri destek hattımızı arayarak , size uygun doğru ürünlere ulaşabilir , detaylı bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.