Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Ticari Kasalar

Büyük işletmelerin, fabrikaların, evrak, değerli kağıt ve para sirkülasyonunun fazla olduğu iş yerlerinin en önemli güvenlik elemanıdır ticari tip kasalar.

Yılların emeğini, elemanlarınızın alın terini, geleceğinizin birikimlerini ancak iyi bir kasa içerisinde gözünüz arkada kalmadan saklayabilirsiniz.

Bu sebeple ticari tip kasa alırken aşağıda ki detaylara dikkat etmeniz gerekir.

Ticari tip kasalarda gövdede kullanılan beton yoğunluğu, beton oranı, kasa gövde ve kapama saçları önemli, detaylardır.

Kasanın delici veya kesici bir aletle kesilebileceği ihtimaline karşı, beton kalitesi iyi olan, duvar kalınlığı fazla olan kasaları tercih etmelisiniz. Bu sebeple ismi yer etmiş, yıllardır sektörde olan, kurumsal markaları veya yurt dışında üretilmiş, uluslararası sertifika kuruluşları tarafından testten geçirilmiş ve ve test sonucu olarak dayanım derecesi  almış ürünler ilk tercihleriniz olmalıdır.

Bu sertifika kuruluşları her bir kasayı testten geçirerek , kesilmeye , delinmeye , balyoz darbesine  vs…. maruz bırakarak ne kadar dayandıklarını ölçmekte ve sonucunda her bir kasaya bir dayanım sınıfına sokmaktadır.

Ticari kasalarda tercihiniz kurumsal markalar veya Avrupa ürünler, olmalıdır.

Aldığınız kasanın, teknik bir problemi olduğunda yaygın servis ağı ile size olabilecek en kısa sürede ve uzman bir ekip ile  geri dönüş sağlanmalıdır.

Değişik şifreleme seçenekleri ve onlarca ölçü çeşidiyle size uygun ürünü mutlaka www.kasa.com.tr de bulabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.