Ev tipi çelik kasalar

ev tipi kasa

Evde değerli eşyaların güvenliğini sağlamak için en doğru tercih ev tipi çelik kasalara sahip olmaktır. Boyutları ve montaj özellikleri ile evin istenilen bölümüne kolaylıkla yerleştirilebilen ve farklı özelliklere sahip olan bu çelik kasalar ile artık evraklarınızı, mücevherlerinizi, paranızı ve diğer değerli eşyalarınızı evde güven içerisinde bırakabileceksiniz. Sizlere ev tipi çelik kasa kategorisinde sunduğumuz ürünlerin hepsi gerekli bütün sertifikalar sahiplerdir. Üst düzey güvenlik sağlayan markaları sizlere sunarak kasa konusunda en iyi hizmeti almanız sağlanmakta.

Ev tipi çelik kasa modelleri

Evinizden çıkarken gözünü arkada kalıyorsa artık ev tipi çelik kasalar ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu kasalar genel olarak küçük ve orta boyutta olmaktadır. Amaç evde görülmeyecek bir yerde olması ve aynı zamanda evden dışarı çıkarılmasının engellenmesidir. Evinizde herhangi bir dolabın içerisinde veya bir bölgeye kasalar yerleştirilebilmekte. Kasanın zemin ve duvar bölümlerinden çelik dübelli vidalar ile kasa sabitlenmekte. Bu sayede yerinden sökülerek alınmasının önüne geçilmekte.

Ev tipi çelik kasa özellikleri

Yaşam alanlarımızda kullanacağımız bu kasalar genel olarak küçük boyutlu olduğu için büyük boyutlulara göre daha ekonomik olmaktadır. Küçük boyutları ile evde fazla yer kaplamaması da görüntü kirliliğinin engellenmesi için önemli bir detaydır. Kasalar güvenlik açısından farklı birçok özelliğe sahiptirler.

Sadece sizin bileceğiniz bir şifre üretebilirsiniz. Dijital ekranlı özelliklere sahip olan kasalar sayesinde işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Şifre belirleme seçenekleri de kasa modellerine göre değişiklik göstermekte. Anahtar, parmak izi, elektronik şifre, mekanik şifre gibi farklı seçenekler kasalarda bulunmaktadır. Ayrıca sizlere verilen anahtarlar ile de şifreyi unutmanız halinde anahtar ile şifre sıfırlama imkanı verilmektedir. Kasa içi aydınlatma, dijital özellikli kasalarda pil azaldı uyarısı, ekran girişlerinde şifre gizleme gibi ekstra özelliklerde sizlere sunduğumuz kasalarda bulunan detaylardır.

Güçlendirilmiş ve darbelere dayanıklı yapıları ile artık evinizde değerli eşyalarınız için endişelenmeye gerek yok.

Toplam 69 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.