Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Ev Tipi Set Çelik Kasa

Ev tipi set çelik kasa birbirinden farklı özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Ev tipi bu kasalar evde bulunan değerli eşyaların veya paraların muhafaza edilmesi için özel olarak üretilen kasalardır. Boyutu ise işlevi bakımından değişkenlik gösterebilmektedir. Genellikle evlerde çok fazla büyük kasalar tercih edilmez. Evde istenilen yere konulabilmesi için genellikle daha küçük kasalar tercih edilir. Ancak, kasaların küçük olması kesinlikle işlevinden bir şey kaybettirmez. Kasa seçiminizde ne kadar eşya veya para saklayacağınız önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra, evinizin durumuna göre kasa seçimi yapmanız doğru bir karar olacaktır.

Eğer eviniz için bir kasa düşünüyorsanız ev tipi set çelik kasa doğru bir tercih olacaktır. Üstelik herhangi bir yere koymak yerine montajlama tekniği ile bir yere sabitleyebilirsiniz. Böylece hem yer kaplamayacak, hem de kasanın görünmesini engellemiş olacaksınız. Bildiğiniz gibi hırsızlık olaylarında kasalar açılamadığında taşınarak götürülebiliyor. Ancak, kasayı sabitlediğiniz takdirde kasanın yerinden alınmasını engelleyebilirsiniz.

Ev tipi set çelik kasa modelleri arasında dijital ekran, yedek anahtar ve elektronik şifre özellikleri ile de dikkat çekiyor. Bunun dışında yangın sertifikalı kasa da mevcut olup, yüksek derecedeki ısılara bile dayanıklılık göstermektedir. Çelikten üretilmiş bu kasalar sayesinde tüm değerli eşyalarınızı gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.