Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Hırsızlığa Karşı Çelik Kasa

Değerli eşyaları koruma konusunda kasalar tam bir uzman gibi iş görmektedirler. Değerli eşyalarımızı birçok şeyden korurlar. Tarih boyunca insanlar değerli eşyalarını hep korumak istemişlerdir. Aslında bu korumayı kime karşı yaptıkları çok açıktır. Kötü niyetli insanlardan korumak istemişlerdir. Yani hırsızlardan korumak için bir takım yollar aramışlardır. Kasalarda bu niyetle üretilmişlerdir. Daha sonra yangın türü doğal afetlere karşı koruma yolları aramışlardır. Hırsızlığa karşı özel geliştirilen kasalar vardır. Hırsızlığa Karşı Çelik Kasa türleri olarak isimlendirilmektedir. Hırsızların içerisindeki eşyalara ulaşmaması için gereken korumayı sağlamaktadır.

Hırsızlığa Karşı Çelik Kasa Nasıl Koruma Sağlar

Hırsızlığa Karşı Çelik Kasa her türlü darbeye dayanıklı çelikten üretilmektedir. Yanda, altta ve üstte olmak üzere 3 sürgüsü vardır. Ayrıca dışarıdan müdahale edilmeyen menteşeye sahiptir.  Bu kasalarda kilit yerine şifre ya da ikisi bir arada kullanılmaktadır. Ayrıca parmak izi ile açılan modellerde vardır. Kullanıcı kendi tercihine göre hangi tür kilit kullanacağını seçebilmektedir. Hırsızın işini zorlaştırmak için her şey düşünülmüştür. Kasayı açmadan götürmeyi düşünen bir hırsızın önce kasayı monte edilen yerden sökmesi, ardından da yaklaşık 300 kg ağırlığı taşıması gerekmektedir ki bu çok zordur.

Hırsızlığa Karşı Çelik Kasa ile Eşyalarınız Güvende

Hırsızlığa Karşı Çelik Kasa ile değerli eşyalarınızı güven içinde saklayabilirsiniz. Evinizin gizli bir yerine monte ettirebilirsiniz. Olası hırsızlık durumda, hırsız kasayı bulsa açması pratikte imkansızdır ki zaten o kadar uzun bir zamanı olmayacaktır. Bunun için kasaya dokunmadan geçecektir. Eğer yüklü miktarda değerli eşyanız var ise kasa kullanımı tavsiye edilmektedir. Değerli eşyalarınızı kasa dışında sakladığınız yeri hırsızlar, hırsızlık tecrübesiyle kısa sürede bulabilmektedir. Ama kasanın içindeki değerli eşyalarınıza dokunma imkanı asla bulamayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.