Toplam 52 ürün görüntüleniyor.

Kale Çelik Kapı Markasını Yakından Tanıyalım

kale çelik kapı

Kale çelik kapı ev ve iş yerlerinde yüksek güvenlikli koruma sağlamayı ilk hedefi haline getirmiştir. Hırsızlık girişimlerine karşı dirençli kale kapı ile önce kendinizi sonra değerlerinizi koruyabilirsiniz. Yaklaşık 100 çelik kapı modeline sahip kale markası tüm modellerinde aynı kaliteyi sunuyor. Kapı modelleri arasında fiyat farklılığın sebebi ise tasarım, aksesuar, kilitleme seçenekleri kaynaklıdır.

 

Kale çelik kapılar stoklarda hazır bulunmadığını belirtmek isteriz. Kale yerinize özel kapı üretimi yapmaktadır. Sipariş sonrası adresinize kale tarafından teknik ressam yönlendiriliyor. Kapınızın takılacağı yerden özel ölçüler alınmaktadır. Alınan ölçülere göre üretim başlamaktadır. Kapınızın üretimden çıkması 40-45 gün sürmektedir. Termin süresi sonrası kapı üretimden çıkar, montaj ekibi tarafından randevu verilir. Randevu günü kale montaj ekibi tarafından kapınızın kurulum ve montaj işlemi tamamlanır.

Kale Çelik Kapı Fiyatları 2022

Kale çelik kapı fiyatları değişiklik göstermesinin nedeni kapının üzerinde bulunan motiflerden dolayıdır. Tüm kale çelik kapı modelleri aynı kalitede ve güvenlikte olduğunu belirtmek isteriz. Fiyat farklılığın bir diğer sebebi ise kilitleme seçeneğidir.

 

Şampiyon Kilit Sistemi

 

Özel çelik kanca sistemli ana kilit ile alt ve üst kanca emniyet kilit sistemidir. Özel profil pirinç mandallı üst silindir, çift kanca sistemli ana kilide ek olarak güvenlik sağlamaktadır. Çift kanca sistemli çelik ana kilit dilleri levye ve benzeri zorlayıcı aletler ile kasa ve kanadın birbirinden ayrılmasını güçleştirir. Slindir, EU Norm EN 1303 standartlarına göre en üst 6. derece sağlamaktadır.

 

Süper Kilit Sistemi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.