Toplam 55 ürün görüntüleniyor.

Kale Çelik Kapı Fiyatları

kale çelik kapı

Yüzlerce model kapı seçenekleri ile en uygun bütçelerde kaliteli seçimler sunan kale çelik kapı modelleri farklı kullanım alanlarında en uygun estetik bütünlüğü sağlayabilmektedir. Genel olarak tüm ürün modellerinde kalite, güvenlik ve garanti kavramları eşdeğer olmaktadır. Sektörünün en yaratıcı markası olmakta ve 6. Seviye güvenlik seviyesine sahip tek kapı üreticisi olarak tercih edilmektedir. Çok büyük projelerin referans noktası ve kendine özgü montaj yöntemlerinin kullanılması ile oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olmaktadır.

Çelik kapıların kullanım alanı oldukça geniştir. Çok daha emniyetli bir model olduğu için hem işyerlerinde, hem de bireysel alanlar olan konutlarda tercih edilmektedir. Tek parça olarak imal edilen çelik kapıların dikdörtgen yapısı üzerinde tokmak, menteşe, kapı kilidi, fitiller, kapı dürbünü gibi farklı dekorasyonlarda göze hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Bu alanda kale kapı modelleri kalite olarak eşdeğer olsa da bu aksesuarları ile farklı estetik görünümlere sahip olmaktadır.

Kale Çelik Kapı Modelleri

Tüm kapı modellerinde kasayla bir bütün haline getiren kasa pimleri bulunuyor. Üç eksende hareket ederek kapı ayalarındaki sorunları önleyen menteşeler ise güvenlik alanındaki en önemli sistemleri oluşturmaktadır. Sadece güvenlik özellikleri ile değil ses, rüzgar, toz ve böcek sirkülasyonunu önlemek amacı ile teknik detaylara sahip olan çelik kapı modellerinde isteğe bağlı olarak hareketli lastikte kullanılabiliyor. Tüm modeller kalitelerini karşılayacak kale çelik kapı fiyatları almaktadır. Dış ve iç gövde içerisinde dekorasyon özelliklerine uyumlu şekillerde ve üstün kalite özelliklerine sahip olan ahşap kaplama seçenekleri yer almaktadır. 7 cm kalınlığında olan çelik gövdelerinin ağır darbelere dayanıklı olması ile yüksek güvenlik oluşturmaktadır. Isı ve ses yalıtımı dolgusu sağlayan kale kapılar, kilit sistemleri ile de sektörünün öncü model seçenekleri arasında yer alıyor.

Kilit sistemi içerisinde hareketli bir üst mil bulunuyor. Kilitlerde ayrıca üçlü çelik sürgü milleri de yer almaktadır. Kale kilit sistemlerinin tümünde kale çelik kapılar için özel olarak üretilen 3 milli, 3 kademeli sürgüler bulunmaktadır. Bu şekilde üst düzey güvenlik sağlanıyor. Anahtar kısmında ise özel silindir gövdesi bulunmaktadır. Tüm kapı modellerinde tam koruma sağlanmaktadır. Hırsızlara karşı oldukça güvenlikli olan bu sistemler içerisinde üç çeşit kilit sistemi bulunuyor. Bunlar arasında klasik kilit sisteminde sabit kilitleme fişekleri bulunuyor. Bu sistemde 16 noktadan 3 tur kilitleme yapılmaktadır. Süper kilit sisteminde ise kanca ile birlikte kullanılan sürgü milleri bulunuyor. Orta kısımda bulunan bu sürgü milleri ile kapı takviye ediliyor. Champion kilit sisteminde ise kancalar bulunuyor. Bu sistem sadece kale kapılara özel olarak üretilmektedir. Özel montaj şekli ile ana gövde de oluşan zayıflıklar ortadan kaldırılıyor.

Kale Kapı ile Güvende Hissedin !

Modern, kullanışlı ve estetik tasarımları ile her alanda şık bir şekilde kullanılabilecek kale çelik kapı İstanbul ürünlerindeki fiyat farklılıkları kullanılan aksesuarlara bağlı olarak değişebiliyor. K67 en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kapı üzerinde tokmağı, kapı kolu ve kilit sistemleri yer almaktadır. Tasarım olarak modeller farklılık gösterebilir. Kaplama seçenekleri de oldukça geniştir. Bunlar arasında açık meşe, koyu meşe, meşe üzeri venge, üzeri anigra ceviz, koyu meşe, siyah Amerikan Cila, meşe antik ceviz, antik meşe, ceviz gibi pek çok seçenek bulunuyor. Bunlar arasında marjinal seçenekler olarak antik beyaz, ahşap beyaz lake, ahşap siyah lake gibi kaplama seçenekleri de modeller içerisinde yer alıyor. Değişen aksesuarları arasında X10 akıllı kilit sistemi, ayarlanabilir menteşe, süpürgelik, kapı eşiği, kasa pimleri, damlalıklar bulunuyor. Kapı pervazları, kameralı dürbün, kapı taktağı, kapı dış yüzey kolları ve iç kolları aksesuarları arasında da farklı estetik tasarımlar ortaya çıkarabilecek seçenekler yer alıyor. Her kullanım alanına özel kaliteli, güvenilir ve estetik modeller tercih edilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.