Toplam 41 ürün görüntüleniyor.

Kale Çelik Kasa Çeşitleri

kale çelik kasa

Kale çelik kasa çeşitleri arasında ihtiyacınıza uygun tüm kasa tiplerini bulabilirsiniz. İş yerinize, evinize, çalışma alanlarınıza en uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz.  Küçük boy, orta boy ve büyük boy olmak üzere tasarlanan çelik kasa çeşitleri ile değerli eşyalarınızı, paranızı ve mal varlıklarınızı saklamanız mümkündür. Şifre ile eşyalarınızı rahat bir şekilde saklayarak tüm güvenliği saklamanız da mümkündür. Yeni nesil kasalar farlı ebat ve boylarda üretilmektedir. Günümüzün en uygun ve kaliteli marklarından biri olan Kale kasaları için bizi tercih edin. Sitemiz her geçen gün yeni ürünleri sizlere sunar.

Ofislerde, bankalarda, otellerde ve evlerde kullanılan Kale Çelik Kasa teknolojinin son gelişmeleri kullanılarak hırsızlara karşı dayanıklılığı ve TSE belgesi ile müşterileri memnun eden bir yapıya sahiptir. Otel ve ev tipi kasalar 12 kg ağırlığında olmakla birlikte 1-9 arasında şifre tercihi bulundurmaktadır. Kolay montajının yanında 2 yıl garanti kapsamı altındadır.

Kale Para Kasası ile Güvende Olun!

Kasa seçimleri esnasında kale para kasası tercih etmeniz TS ve EN uygunluk belgesinin de olması açısından son derece önemli kriterlerdir. Dayanıklı çelik kasalar bir çok özelliğe sahiptir. İç gövde ve saç kalınlığı bunlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda duvar koruyucu katmanlar da bulunmaktadır. Paslanmaz çelik kullanılarak üretilmişti. Son teknoloji özelliklere göre üretimi yapılan kasalara sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Kale Çelik Kasa Fiyatları ve Özellikleri

Kale çelik kasa fiyatları sitemiz üzerinde model ve detayları bazında sizlere sunuluyor. Zemine ve duvar kısmına monte edilen modeller de yer alıyor. İçinde kadife kaplama bulunması da önemli özellikleri arasında yer alıyor. Ev tipi kasa, ofis tipi kasa, evrak kasaları, şifreli kasa gibi bir çok farkı modeli bulunmaktadır. Fiyatlar belirlenirken müşteri memnuniyeti baz alınmıştır.

Ortalamanın altında ağırlığa sahiptir. Teknik bir arıza ile karşılaşmaz, bu sayede bir ömür boyu kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Herhangi bir acil durumda de monte ederek yerinden sökebilirsiniz. Derinliği, genişliği ve yüksekliği kullanımı açısından son derece etkilidir.  Kasanın hasar verilerek açılması mümkün değildir. Fiyatlama ise kalınlıklarına ve mekanizmalarına göre değişkenlik gösterir. Anahtarla açılan ve şifreleme ile açılan modelleri bulunmaktadır. Aydınlığı, acil durumda açılır olması, bloke durumu gibi farklı fiyat belirleyen unsurlar vardır. Sipariş esnasında ürün özelliklerine bakarak seçim yapabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ile alışveriş yapmak için bizi takip etmeye devam edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.