Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Küçük Para Kasası İle Değerlerinizi Koruyun

küçük para kasası

Değerlerinizi korumanın en güvenceli yolu kesinlikle bir para kasasına sahip olmaktır. Kasa içerisinde takılarınızı ve bir miktar birikimlerinizi muhafaza edecek iseniz küçük para kasası modelleri tercih etmeniz yeterli olacaktır. Pe ki hangi tür kasaları tercih etmeliyiz? Her küçük para kasası güvenli midir? Tabi ki hayır! Dolgu malzemesine, şifreleme sistemine, sabitleme seçeneklerine, çelik kalınlığına çok dikkat etmelisiniz. Bilinmesi gerekir ki uygun fiyatlara satılan ağırlıkları 100-250kg satılan para kasaları hırsızlar tarafından en çok sevilen kasa modelleri olup gövdelerinde dolgu malzemesi olarak kum kullanılıp olup hırsızlar tarafından 2 dakika gibi bir süre içerisinde çok kolay açılabilmektedir.

Küçük Para Kasası Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle dolgu malzemesi beton olmalıdır. Beton dolgulu kasalar delinme, kesilme, patlatılma gibi hırsızlık girişimlerine karşı dirençlidirler. Küçük para kasası modellerinin üzerinde bulunan elektronik şifre dahi önemlidir. Mutlaka güvenlik sertifikalı elektronik şifreler kullanılmalıdır. Sıradan markası bilinmeyen elektronik şifre kullanılmış ise tercih etmemelisiniz. Çelik kalınlıkları 5mm üzeri olan kasaların kullanılması tavsiyemizdir. Kasanın mutlaka zeminden montaj edilmesi gerekir. Küçük para kasası ağırlıkları pek fazla olmadığı için hırsızlar açamadıkları takdirde yerinden kaldırarak götürmek isteyeceklerdir.

Küçük Para Kasası Fiyatları

Küçük para kasası alırken önceliğimizin kalite ve güvenli olması gerektiğini olduğunu belirtmiştik. Modellerimiz arasında oldukça fazla çeşit ve marka bulunan kasalarımız tamamı beton dolgulu olup hırsızlık girişimlerine karşı dirençli ürünlerdir. Fiyatlarımız ise en uygun olarak 3.000TL başlayarak yükselmektedir. Hem yerli üretim hem de Avrupa ürünlerini listeliyor tüketicilere birçok avantajlı fiyatlar, kampanyalar sunuyoruz. Değerlerinizi güvende tutmak, olası hırsızlık girişimlerden korumak isterseniz mutlaka küçük bir para kasasına ihtiyacınızın olduğunu unutmamalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.