natosafe-kategori-banner

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Nato Safe Çelik Kasa

Eskiden işyerlerinde ihtiyaç halinde bulunan çelik kasa artık evlerde ve otellerde de ihtiyaç haline geldiğinden sektör tarafından bu ihtiyaç giderilmek üzere ev tipi çelik kasaların yanı sıra teknolojik gelişmelerle beraber anahtarlı sistemin yanında şifreli sistemlerde kullanılmaya başlanılmıştır. ARC Kilitleme Sistemleri tarafından teknolojinin son gelişmeleri kullanılarak üretilen Nato Safe Çelik Kasa ev, otel ve ofislerde kullanabileceğiniz ısı ve suya karşı dayanaklı kasalar arasındadır. İstediğiniz alana monte edebildiğiniz kasalar hırsızlar tarafından sökülmediği gibi sizden başkası da açamamaktadır.

Ev ve işyerlerinizde kullanabileceğiniz Nato Safe Çelik Kasa Herkül koruma sistemi sayesinde, kesme, darbe, patlama ve delmelere karşı güvenirliliği test edilerek en üst düzeyde korunması sağlanmıştır. Evlerde tercih edilen kasa tiplerinde kasa içerisinden yere ve duvara yapılan montalama sonucunda 225 kg güçle tutabilmektedir. Ayrıca duvara da monta yapıldığından tercihlere göre Ağırlığı 75 - 180 kg arasında, İç yüksekliği 30 - 70 cm arasında, İç genişliği 30 - 38 cm arasında, İç derinlik 20  - 29 cm arasında bulunan ev tipi kasalar arasından tercih edilebilir.

2 sene garantili bulunan Nato Safe Çelik Kasa ACR Kilitleme firması tarafından İstanbul içi taleplerde adrese teslim yaparken, İstanbul dışı tercihlerde ise ambar ile gönderimler yapılmaktadır. Ofislerde kullanılan çelik kasalarda tercih ettiğiniz modele göre 2 adet orta raf bulunduğu gibi, kilit bölgesinde 3 mm çelik kullanılarak delinmeye karşı önlem alınmış, kasa gövdesinde bulunan kalınlık ise 50 mm olarak tasarlanmıştır. Ofislerde kullanılan kasalarda zemine yapılan monte de 540 kg tutunarak, tercihe göre 270 – 350 kg arasında ağırlığında, İç yüksekliği 85 – 106 cm arasında, İç genişliği 41 – 44 cm arasında, İç derinlik 29 - 31 cm arasında kasa tercihi yapabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.