Ofis Tipi Çelik Kasa

Toplam 59 ürün görüntüleniyor.

Ofis Tipi Kasalar

ofis tipi kasalar

Nakit paranızı saklayabileceğiniz en güvenli yer çelik kasalardır. Son dönemlerde teknolojinin uğradığı sektörlerden birisi de bu çelik kasalardır. Ofis tipi çelik kasalar isteğe bağlı elektronik şifre özelliklerinde de tasarlanmaktadır. En çok tercih edileni ise şifreli kasalardır. Güvenlik seviyesini en zirvede tutmak için tasarlanan bu kasalarda her türlü önemli evrağınızı, takınızı muhafaza edebilirsiniz.

Ağırlığının 500 kg olması da güvenlik seviyesini kanıtlar niteliktedir. Ofis çelik tipi kasalar tek kapılır. Aynı zamanda kasa içerisinde de raflar mevcuttur. Delici aletlere karşı dayanıklı olması için tasarlanan 3mm kalınlığında çelik bariyerleri vardır. 3 adet hareketli 3 adet hareketsiz kilit sistemi vardır. Bu kilitlerin hiç biri diğer kilidi kesinlikle açmaz. Özel tasarlanan bu kilitlerin yedekleri de kasa alımında alıcıya verilmektedir.

Kasa yangının ısı seviyesi 600 dereceye kadar dayanan özelliğe sahiptir. Bu ısıya da maksimum 2 saat dayanır. Dayanıklılık konusunda sınıfı geçen ofis tipi çelik kasalar depreme dayanıklıdır. Kasa kısmındaki rafları isteğe bağlı olarak ayarlanabilmektedir. Dolgu malzemesi olarak beton kullanılmıştır. Bu kasaların iç duvar kalınlığı 2mm iken dış duvar kalınlığı da 3 mm şeklindedir. Kasa içerisinde ayrıca bir adet de kilitli dolap vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.