Ofis Tipi Çelik Kasa

Toplam 73 ürün görüntüleniyor.

Ofis Tipi Çelik Kasa Çeşitleri

ofis tipi kasalar

Kasalar arasında nakit para saklamak için ofis tipi çelik kasa son derece önemlidir. Kasalar, son zamanlarda değerlerini arttırmışlardı ve bu durum da teknolojinin bu sektöre uğramasına neden olmuştur. Çelik kasalar, bilindiği gibi para ve değerli eşya saklamak adına dizayn edilen önemli saklama alanlarıdır. Şifreleme işlemi sayesinde, başka biri tarafından açılması imkansız hale getirilmektedir. Güvenliği en yüksek noktada tutmak adına yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek doğru seçim yapmaktır. Değerli evraklarınız, takılarınızı, paralarınızı ofis tipi çelik kasalar ile saklamanız mümkündür. Kasaların ağırlıkları ortalama olarak 500 kg’dır. Taşınması neredeyse imkansız hale getirilmiştir. Tek kapılı olan bu asalar aynı zamanda raflardan oluşmaktadır. Delici aletlere karşı son derece önemli koruması vardır. 3mm kalınlığında olan çelik bariyerlerden oluşmaktadır. Hareketli ve hareketsiz kilit sistemleri ile korunması en üst seviyededir. Bu kasalar özel olarak tasarlanmakla birlikte anahtarların yedekleri de alıcıya verilir.

Ofis tipi çelik kasa çeşitleri dediğimiz zaman akıllara yale, kale, valberg, set çelik, mastersafe  gibi ürün çeşitlilikleri gelmektedir. Bu ürünlerimize sitemiz üzerinden göz atmanız mümkündür. ürün fiyatları ve detayları site üzerinde net bir şekilde ifade edilmektedir. Kaliteli ürün çeşitliliği sayesinde, siz de tüm ürünler hakkında en önemli detayları bularak gerekli olan araştırmanızı yapabilirsiniz. Güvenlik açısından son teknolojiye uygun olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir sorun çıkmadan ürünlerinizi kullanmanız mümkündür. Ağırlığı itibari ile yerinde kaldırılması son derece zordur. Alarm sistemi anına devreye girmektedir. Değerli eşyalarınızı korumanız adına önemli bir şekilde dizayn edilmiştir.

Ofis Tipi Çelik Kasa Fiyatları

Bu ürünler hakkında merak edilen Ofis tipi çelik kasa fiyatları konusu da son derece önemlidir. Fiyatları görmek için sitemiz giriş yapabilirsiniz. Fiyat belirleme süreçlerinde en doğru kaynaklardan alınan bilgiler tercih edildi. Ürünleri taksitlendirme yaparak da almanız mümkündür. fiyat performans açısından son derece etkili olduklarını ifade etmek mümkündür. Kasa 600 dereceye kadar dayanan özelliği ile, herhangi bir yangına karşı ultra koruma seviyesine sahiptir. Depreme karşı da dayanıklı olduğunu ifade etmek gerekiyor. Raflar isteğe göre ayarlanabilir. Beton kullanılarak yapılmıştır. Kasanın içinde farklı kilitli dolaplar da yer almaktadır.

Ofis tipi çelik kasa fiyatları için sitemize giriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile sizlere muhteşem hizmetler sunulmaya devam etmektedir. Sitemiz her geçen gün güncellenen ürün skalası ile sizler için muhteşem hizmet vermeye devam ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.