Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

Çelik Para Kasası ve Bilinmesi Gerekenler

para kasası

Çelik para kasası alırken öncelikle nelere dikkat etmeliyiz, hangi tür para kasası satın almalıyız, hangi kasalardan uzak durmalıyız çok iyi bilmemiz gerekir. Dikkat etmemiz gereken en önemli konu satın alınacak olan kasanın gövdesi beton, kapağı beton dolgulu olmasıdır. Beton dolgusuz kasaların gövdelerinde genellikle kum, mermer tozu, mucur bulunmaktadır. Saymış olduğum 3 dolgu malzemesi hırsızlar tarafından en çok sevilen dolgu malzemelerindendir. Bu tür para kasası modelleri hırsızlar tarafından 2-3 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kolaylıkla açılabilmektedir.

Gövdesinde beton dolgu bulunan para kasaları hırsızlar tarafından zorluklarla açılabilen kasalardandır. Peki Neden? Beton dolgulu kasalar ağırdır 150Kg ile başlayarak 1-1.5 ton ağırlıklarına ulaşabilmektedir. Hırsızlar beton dolgulu kasaları açabilmeleri için ilk etapta ağır makineler ile gelmesi gerekmekte ve bir kasanın başında 2,3,4 saat gibi bir süre vakit geçirmelidir. Hiçbir hırsız asla bu kadar saat bir kasa başında beklemeyeceği aşikârdır. Sizlerde para kasası almayı düşünüyor iseniz lütfen bu okuduklarınıza önem vermelisiniz.

Tercih edilen kasanın ayrıca zeminden montaj edilebilmesi diğer bir önemli konudur. Mutlaka ev ortamında, ofis ortamında kullanılacak ise zeminden montaj yapılmalı, olası bir hırsızlık girişiminde hırsızların kasayı açamadıkları takdirde yerinden kaldırılarak götürülmesini engelleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün zemininde vay duvar kısmında montaj yuvalarının bunulup, bulunmadığını sorunuz.

Para Kasası Markaları

Para kasası tercih eden ziyaretçilerimizin en çok dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise MARKA. Markası belli olmayan duyulmayan, servis hizmeti bulunmayan para kasalarından uzak durmalısınız. Türkiye’de ismini duyurmuş olan para kasası markalarını mutlaka tercih etmelisiniz. Bu markalar arasında Kale, Valberg, Nato Safe, MasterSafe gibi markalar yer almaktadır.

Kale Para Kasası Modelleri

Kale para kasası modelleri birikimlerinizi muhafaza edebileceğiniz kalitede modellerdir. Gövde ve kapaklarında beton dolgu bulunan kale para kasaları oldukça güvenli ve ekonomik ürünler arasında yer almaktadır. Türkiye’nin her vilayetinde servis hizmeti bulunan Kale tüketiciler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Tüm kale ürünlerinde 5 yıl çelik aksam 2 yıl elektronik garantisi mevcuttur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.