Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Sertifikalı Çelik Kasalar

Sertifikalı Çelik Kasalar güvenliğin en üst seviyede olduğu kasalardır. Ev, ofis, otel, banka ve kurumsal firmalara etkin bir şekilde hizmet sunan çelik kasalar, uluslara arası güvenlik standartlarına uygun ürünlerdir. Sertifikalı çelik kasalar, bubi tuzakları darbe, kırma, patlatma girişimlerinde devreye girerek 10 mm çapında bulunan 2 adet kilit kasanın gövde kısmını kilitlemektedir. Buda kasayı açmayı imkânsız hale getirmektedir. Bunun yanında yangın, deprem ve su gibi doğal afetlerde de kasaya ve içindekilere herhangi bir zarar gelmemektedir. Bu sayede çelik kasalar içlerindeki ürünlerin zarar görmesine engel olmaktadır.

Sertifikalı çelik kasalar, yangın sertifikalı kasalar ve güvenlik sertifikalı kasalar olup, herhangi bir hırsızlık olayına karşı S Grade 1 sertifikası da yer almaktadır. Ayrıca bu ürünlerin, Uluslararası ECB-S kuruluşu tarafından yangın veya dışarıdan verilecek sıcaklıklara karşı Yangına karşı koruma sertifikası bulunmaktadır. Evraklarınızı ve değerli eşyalarınızı muhafaza etmek ve gözünün arkada kalmasını istemeyenler mutlaka Sertifikalı Çelik Kasalar tercih etmeleri gerekmektedir. Sertifikalı çelik kasalar sadece paraların değil, değerli eşyaların, evrakların ve özel eşyaların korunmasına da destek sunmaktadır.

Zemine ve duvara sabitlenen Sertifikalı Çelik Kasalar içlerinden sabitlendiği için sökülmesi oldukça güçtür. Ayrıca, bu ürünlerde kullanılan malzemelerin sağlamlığından ötürü, çelik kasalar oldukça dayanıklıdır. Yangın sertifikalı kasalar ve güvenlik sertifikalı kasalar aldığı belgelerle istenilmeyen durumlarla karşılaştığınızda kasanızın içindeki değerli evraklarınız zarar görmemektedir. Haberlerde izlediğimiz kasa çalan hırsızlık olaylarını gördüğümüzde bu kasaların ne kadar güvenli olduğunu, şifre ve kilit sistemi sayesinde açılmasının imkânsızlığını ve oluşabilecek sel felaketinde, yangın olaylarında sermayenizin, birikiminizin yanmadığını göreceksiniz. Buda kasayı tercih etmenizdeki en büyük sebeplerden birisidir. Bu doğrultuda ülkemizde son zamanlarda sertifikalı çelik kasaların oldukça fazla bir şekilde rağbet gördüğünü söylemek mümkün olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.