Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Set Çelik Kasa

ARC Kilitleme Sistemleri tarafından üretilen evlerde, ofisler ve otellerde kullanılan Set Çelik Kasa modelleri anahtarlı ve şifreli seçenekleri ile 6 mm kapak karanlığı, 2,5 mm dış duvar kalınlığı, 1,5 mm iç duvar kalınlığı 48 mm beton duvar kalınlığı, delici ve kırıcılara karşı yüksek güvenliği ile üretilmiştir. Kasaların hepsi depreme, ısıya ve suya karşı dayanıklı olup TSE garanti belgelidir. Ev ve küçük ofislerde tercih edilen bu kasa tiplerinde kimi zaman çift anahtar sistemi kullanılırken bazılarında tercihe göre kilit ve şifre sistemleri de yer almaktadır.

Tercihinize göre boyut ve ağırlığı değişen Set çelik kasa modellerinde ayarlanabilir raflar bulunmaktadır. yedek anahtar seçenekleri ve 3 hareketli, 3 veya 2 sabit sürgü sistemi ile tercihinize göre 82 – 110 kg arasında ağırlığında, 27 – 42,3 cm arasında iç yükseklik, 30,5 -  30,3 cm arasında iç genişlik ve 20 – 23,5 cm arasında iç derinliğe sahip modeller yer almaktadır. Firmamız tarafından İstanbul içi siparişlerde elden teslim yapılırken İstanbul dışı siparişlerde ise ambar teslimi yapılmaktadır. Set çelik kasa ürünlerimiz, uluslara arası kalite standartlarının çok üstünde bir güvenlik hizmeti sunmaktadır.

ARC Kilitleme Sistemleri tarafından üretilen Set Çelik Kasa modelleri güvenlikli çelik kasa ürünleridir.  Bu ürünler, tek kaplı anahtar ve şifre sistemleri ile üretilen önemli evraklarınızla birlikte para, çek defteri, pasaport gibi evraklarınızı saklayabileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca 43 mm kapak kalınlığı, 2 mm iç duvar, 86 mm beton, 3 mm dış duvar kalınlığı bulunan kasalarda tercihlerinize göre 3 sabit 3 hareketli kilit sistemli bulunmaktadır.  600 derecelik sıcaklıkta 2 saat boyunca evraklarınızın muhafaza edildiği kasada suya ve depreme karşıda dayanıklı olup fiyatları hakkında müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.