Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Şifreli Kasa Modeli ve Çeşitleri

Şifreli kasa seçeneğinin değerli eşyalarınızı saklamak adına bir milat olduğunu ifade edebiliriz. üretiminin yapılması ile birlikte; iş yerlerinizde, evlerinizde ve otellerde kullanılmaya başlaması ve etkisini kısa süre içinde göstermesi kullanım alanın daha yaygın olmasına vesile olmuştur. Değerli olan evraklarınızı, paralarınızı ve eşyalarınızı saklama konusunda gönül rahatlığı yaşamak için şifreli kasa model ve çeşitleri sizler için son derece önemlidir. Bilindiği gibi daha önceki dönemlerde, değerli eşyaları saklamak için uygun bir zemin yoktu. Bu da hırsızlık olaylarının daha fazla olmasına neden oluyordu. Günümüzde ise şifreli kasalar hırsızlık olaylarının büyük ölçüde azalmasına neden oldu.

Şifreli Çelik Kasa Fiyatları ve Özellikleri

iş yerlerinde ve evlerde şifreli çelik kasa dediğimiz zaman akıllara Yale ve Kale çelik kasalar gelmektedir. Bu markalar boyutları ve kolay kullanımı nedeniyle çok sık tercih edilir. Korunaklı hizmet almak için son derece ideal olduklarının altını çizmek gerekiyor. Yer tasarrufu sağlaması da önemli artıları arasında yer almaktadır. Ürünlerinizi çok rahat bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Güvenirlik açısından da son derece önemli artıları vardır. Fiyat olarak da sitemizden de görebileceğiniz üzere piyasanın son derece altındadır. Kolay şifre ayarlama özelliğimi, istediğinizde şifre değiştirme imkanı olması, işgal ettiği yerin daha ufak olması daha popüler olması anlamında ön plana çıkıyor. Otellerin de çok sık tercih ettiğini ifade etmek gerekiyor. Modellere göre içinde bulunan çekmeceli aparatı da işlevseldir.

Yale tipi modeli hem anahtar hem de şifre sistemi kullanıyor. Bu da güvenliğin bir üst seviyede olması noktasında son derece önemlidir. Ev tipi kasalar 14-25 kg ağırlığındadır. 2 yıl garanti kapsamı altında olduğunu da ifade etmek gerekiyor.  Fiyat açısından da çeşitli kıstaslar vardır. Ekran görüntüsü, şifre uygulamaları gibi özellikler baz alınır.

Para Kasası Şifreli Tercih Edilmeli

Para kasası şifreli olması halinde, güvenliğin bir tık daha yukarıda olduğunu net bir şekilde ifade etmek mümkündür. Bilindiği gibi kullanıcı için en önemli nokta güvenliğidir. Daha güvende olması, onun da ürüne olan sadakatini arttırır. Kasanın dijital yöntemler ile korunması halinde meydana gelecek olan soruların daha aza ineceği gerçeği vardır. Bu anlamda siz de kararlarınızı verirken bunları göz önünde bulundurun. En etkili ve güvenilir kasalar hakkında bilgi almak ve daha fazlasını yapmak için bizi tercih etmeye devam edin.

ifre oluşturularak, evrakların ve değerli eşyaların şifre unutulmadan güvence altına alınması sağlanıyor. Ürün özelliklerini inceleyerek ev, ofis tipi veya otel kasası gibi çeşitlerde otomatik veya yarı otomatik kullanım özelliğinden yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.