yale indirim

Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

Ev Tipi Yale Kasa

ev tipi yale kasa

Eğer eviniz için kasa arıyorsanız ev tipi Yale kasa en doğru seçim olacaktır. Paranızı ve değerli eşyalarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz bu kasa tipi sayesinde eşyalarınız güvende olacak. Şifreli, anahtarlı, ayarlanabilir sessiz çalışma, ekranda şifreyi gizleme, iç aydınlatma ledleri, kolay okunabilir ekranı, güçlendirilmiş kapı ve duvarları gibi birçok özelliği ile en çok tercih edilen kasa tipleri arasında yer alıyor.

Çoğunlukla lazer kesim kapağı, sabit açılma yayı ile öne çıkan bu kasa tipi ev için kullanıma uygun en iyi kasa tiplerinden biridir. Birçok modeli bulunan bu kasaya sahip olarak değerli eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Ev tipi Yale kasa evde kullanılacağı için boyut olarak önem taşıyor. İster laptop şeklinde, ister mini boy, ister büyük boy yangın sertifikalı, ister motorlu ekranlı, ister LCD ekranlı, isterseniz de gömme modeli tercih edebilirsiniz. Hangi modeli tercih ederseniz edin koruma kapasitesi en yüksek seviyede olacaktır. Eğer şifreli bir ev tipi Yale kasa tercih edecekseniz motorlu kilit sistemi sayesinde belirleyeceğiniz şifrenizi girerek kasayı otomatik olarak açabilirsiniz. Eğer şifrenizi unutursanız YALE logosunun altındaki yuvaya mekanik anahtarınızı sokup açabilir ve yeniden bir şifre belirleyebilirsiniz.

Yale Kasa Fiyatları

Üretici firmasının Yale olması ve özellikle sertifikalı ürünler oluşturulmak için çalışmaların sürmesi, kasaların kalitesini artırmıştır. Seçeceğiniz kasa tipinin sadece evde kullanıma uygun ve değerli eşyalarınızı saklayacak boyutta olmasına dikkat etmeniz yeterli değildir. Evinizde hem güvenli hem de herhangi bir darbeye, yangına dayanacak şekilde kasa temin etmeniz, değerli eşyaların korunması için önemlidir. Dış kaplamanın boyutu, iç kısmın boyutu ve katmanları göz önünde bulundurularak testlerden geçiriliyor.

Güvenlikli, yüksek güvenlikli kasa tipleri hem evlerde hem de ofislerde, yeterli boyutta belge ve değerli eşyanın korunmasını sağlar. Şifreleme sistemi yarı otomatik, otomatik veya mekanik olan kasa tiplerinde fiyatlar değişiklik gösteriyor. Özellikle evlerde laptop tipi, küçük veya orta boy kasalar ilgi görüyor. Büyük boy, oldukça geniş hacme sahip ve sertifikalı ürünler için de seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz, duvara veya oluşturulan herhangi bir bölüme ankastre olarak kasanın monte edilmesi mümkün oluyor. Firmamız aracılığıyla, Yale kasa fiyatları için belirlenen indirim oranlarından yararlanarak siparişlerinizi, adresinizi de belirterek verebilirsiniz.

Ev Tipi Yale Çelik Kasalar

Evlerde kullanıma uygun, hırsızlığa karşı dayanıklı, delme veya patlatma işlemlerine karşı önlem alınmış olan kasa tipleri imal ediliyor. Siparişlerinizi ev tipi Yale çelik kasalar için, firmamız aracılığıyla belirlenen indirim oranlarından yararlanarak verebilirsiniz. Kesme işlemleri, oksijen tüpüyle eriterek açma girişimleri, matkapla veya balyozla hasar vererek açma girişimleri sonuçsuz kalıyor. Seçmiş olduğunuz ürünün çeliğiyle 5 yıllık, tamir faaliyetleri için ise iki yıllık garanti süresi bulunuyor. Tek kullanımlık şifreler belirleyebileceğiniz, iki veya daha fazla şifre belirleyebileceğiniz çelik kasa türlerinin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Duvara gömme işlemi yapılmasını istediğiniz bir kasa istiyorsanız, boyutlarını ve ağırlığını inceledikten sonra siparişinizi vermeniz gerekecektir. Firmamız güvencesiyle üç farklı sertifika türü için testlerden geçirilen kasaları temin edebilirsiniz.

Yangın sertifikası bulunan ürünler, oluşacak herhangi bir yangında veya kasanın belirli bir bölgesine oksijen tüpüyle verilecek alev nedeniyle 1000 derece sıcaklıkta dahi 1 saat ve üzerinde dayanıklılık gösterir. Güvenlikli olan kasalarda otomatik kilitleme sistemi oluşturularak, darbe veya kasaya herhangi bir hasar verilmesi durumunda millerini ileri sürmesini ve kapağın tam güvenlikle kapanmasını sağlar. Yüksek güvenlikte ise kasaların şifresinin bilinmeden açılması gibi bir durum söz konusu değildir. Önlem alacağınız duruma bağlı olarak, Yale markasının tüm ürünlerini inceleyerek sipariş vermeniz mümkün.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.