ev tipi yale kasa

Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
1 2

Ev Tipi Yale Kasa

Eğer eviniz için kasa arıyorsanız ev tipi Yale kasa en doğru seçim olacaktır. Paranızı ve değerli eşyalarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz bu kasa tipi sayesinde eşyalarınız güvende olacak. Şifreli, anahtarlı, ayarlanabilir sessiz çalışma, ekranda şifreyi gizleme, iç aydınlatma ledleri, kolay okunabilir ekranı, güçlendirilmiş kapı ve duvarları gibi birçok özelliği ile en çok tercih edilen kasa tipleri arasında yer alıyor.

Çoğunlukla lazer kesim kapağı, sabit açılma yayı ile öne çıkan bu kasa tipi ev için kullanıma uygun en iyi kasa tiplerinden biridir. Birçok modeli bulunan bu kasaya sahip olarak değerli eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Ev tipi Yale kasa evde kullanılacağı için boyut olarak önem taşıyor. İster laptop şeklinde, ister mini boy, ister büyük boy yangın sertifikalı, ister motorlu ekranlı, ister LCD ekranlı, isterseniz de gömme modeli tercih edebilirsiniz. Hangi modeli tercih ederseniz edin koruma kapasitesi en yüksek seviyede olacaktır.

Eğer şifreli bir ev tipi Yale kasa tercih edecekseniz motorlu kilit sistemi sayesinde belirleyeceğiniz şifrenizi girerek kasayı otomatik olarak açabilirsiniz. Eğer şifrenizi unutursanız YALE logosunun altındaki yuvaya mekanik anahtarınızı sokup açabilir ve yeniden bir şifre belirleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.