Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

MasterSafe Çelik Kasa Modelleri

mastersafe

Mastersafe kasalar hem maddi hem de manevi değere sahip olan eşyaların muhafaza edilebildiği yangına dayanıklı olan kasalar olmaktadır. Bu kasaların en önemli özelliğe yangına dayanıklı ürünler olmasıdır. Yangın esnasında da hem maddi hem de manevi ürünlerin saklanmaya ve korunmaya devam edilmesi gerekmektedir. Çünkü alınan kasanın eşyalarınızı her duruma karşı en iyi şekilde koruması gerekmektedir. Mastersafe kasaların yangına karşı olan koruma sürelerinin onaylanmış olması ve uzun sürmesi gerekmektedir. Kasaların en önemli özelliği yangın sırasındaki yüksek ısıya karşı kasanızı korumaktadır. Bu sayede kasanın dış kısmı zarar görse bile iç kısmına ısı girme olasılığı olmadığı için içerisinde bulunan eşyalar korunmaktadır.

 

Mastersafe Kasa Özellikleri

Mastersafe kasalar genel olarak teknoloji yönünden oldukça ön planda olan Kore tarafından üretilmektedir. Kasa içerisinde şifre özelliği bulunmaktadır. Şifreler genel olarak altı basamaklı olmaktadır. Kasa bin derecelik bir sıcaklığa bir saat kadar dayanabilmektedir. Elektronik şifre özelliği sayesinde dört adet pil ile çalışmaktadır. Şifre değişimi ancak kasa kapağının iç kısmında yer alan alandan değiştirilebilmektedir. Kasanın sabitlenebilmesi için kasa içerisinde montaj yuvası yer almaktadır. Montaj için gerekli olan vidalar kasanın kutusunda yer almaktadır. Kasa içerisinde özel eşyaların saklanabileceği anahtarlı bir çekmece yer almaktadır. Bu çekmecenin anahtarı kasadan ayrı olarak yapılmış olan bir bölmedir.

 Garantili Para Kasaları

Mastersafe kasanın boyasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Çünkü kasada statik fırın boyası kullanılmaktadır.  Bu nedenle bu duruma dikkat edilmesi gerekmektedir. Onun dışında kasanın dışında sorunlar meydana gelse bile iç kısmında yer alan eşyalarınıza herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Mastersafe kasalar firmamız tarafından iki sene boyunca garanti kapsamına alınmaktadır. Herhangi bir durum olması karşısında firmamız sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.