x
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kumbaralı Kasa

Kumbaralı kasa modelleri çoğunlukla dernek, benzinlik, ibadethane gibi bağış yapılan yerler için üretilmektedir. Para sirkülasyonunun çok daha fazla olduğu yerlerde bu kasa tipi kullanılır. Kasanın üzerinde bulunan kumbarası sayesinde kasayı açmak zorunda kalmadan kasaya para atılabilmektedir. Kesinlikle güvenli olan bu kasa tipini para toplamak için kullanmak mümkündür.

İstenilen ölçüde üretilebilen kumbaralı kasa modelleri arzu edildiği takdirde oksijen kaynağı ile bile kesilemez şekilde üretilebilmektedir. Ayrıca, istendiği takdirde sadece kilit değil şifre montajı da yapılabilmektedir. Olası bir hırsızlığa karşı oldukça dayanıklı olan bu kasa tipi sayesinde hem kasayı açmadan para atabilir, hem de gönül rahatlığı ile paraları saklayabilirsiniz.

Kumbaralı kasa modelleri oldukça fazla olup, istediğiniz modeli seçerek satın alabilirsiniz. Para, kıymetli eşya veya evraklarınızı saklamak için bu kasa oldukça ideal olacaktır. Metal kasa kumbara, şifreli kasa kumbara, kitap şeklinde kumbara kasa, anahtarlı kitap görünümlü kumbara kasa, radyo görünümlü isme özel metal kilitli kumbara kasa veya çelik kasa gibi birçok modelden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu kasanın ortak özelliği değerli olan her türlü eşya veya parayı güvenli bir şekilde saklamasıdır. Oteller ve veznelerde de bu kasa tipi kullanılmakta olup, ihtiyacınıza yönelik kasa modelini seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.