x
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Ticari Tip Çelik Kasalar

 

Şirketlerde, iş yerlerinde veya isteğe bağlı olarak küçük büyük tüm işletmelerde sağlanan kazançların güven altında tutulması açısından para kasalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Genel olarak ticari çelik kasalar adı altında toplanan çelik kasa modelleri ihtiyaca göre geniş bir kullanım alanına yayılmaktadır. Kolay kullanımı ve şifreleme sisteminin güvenliliği tercih edilmelerindeki en belirleyici unsurları oluşturmaktadır.

Maddi ve manevi değere sahip para, eşya, evrak veya benzeri eşyaların güvenli bir yerde saklanması ya da muhafaza edilmesi doğrultusunda ticari çelik kasalar toplu ya da tek olarak sipariş verilebilmektedir. Ticari amaçlı talep edilen çelik kasaların güvenlik açısından son derece özenli tasarlanması gereklidir. Şifreleme sistemi üst düzey koruma özellikleri ile gerçekleştirilmektedir.

Ev veya iş yerlerinde kullanılacak ticari çelik kasalar hırsızlığa veya olağanüstü durumlara karşı dayanıklı yapıları ile yoğun olarak talep edilmektedir. İsteğe bağlı olarak elektronik, anahtarlı, mekanik veya parmak izi şifreli olarak farklı seçeneklerde üretilmekte ve tercih edilme durumlarına göre kullanıma sunulmaktadır. Güvenlik düzeyi oldukça kaliteli tasarımlar ile üretilen çelik kasalar yangın ve benzeri sorunlara karşı da oldukça dayanıklı yapılara sahip olmaktadır. Bu özellikleri ile daha da tercih edilir konumda yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.