x

Referanslarımız

Referanslarımız

Firmamız tarafından üretilen Nato Safe, Set Çelik Kasa ve bayisi olduğumuz Yale Çelik Kasa, Kale Çelik Kasa ve Valberg Çelik kasa modelleri özellikle evlerde, otellerde, tatil köylerinde, hastanelerde ve yurtlarda sıkça kullanılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, Dünya’nın en büyük oteller zinciri arasında yer alan, Dedeman oteline kurduğu çelik kasa sistemi satış öncesi ve satış sonrası hizmeti ile büyük memnuniyet kazandırmıştır.

Aksaray’da faaliyet gösteren Ihlara Termal Köy’e giden misafirlerin özel eşyalarını koymaları için firmamızın temin ettiği çelik kasalar tercih edilmektedir. Tesisin odalarına konulan çelik kasa sayesinde tatilciler, güvenli bir şekilde değerli eşyalarını koruyabilmektedir. Bunun yanı sıra Medical Park ve Kolan Hospıtal Hastanesine kurulan çelik kasa sistemi ile değerli evrakların muhafaza edilebileceği güvenli bir alan oluşturulması sağlanmıştır.

 Çok sayıda bireyin toplu olarak kaldığı üniversite yurtlarında da özellikle hırsızlığı engellemek için odalara konulan Yale Çelik kasalar etkili bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede yurtlarda kalan her kişi kendine ait değerli eşyalarını buralara koyarak muhafaza etmektedirler. Artık her alanda gerek duyulan çelik kasalar büyük ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Firmalar bu hizmetlerden memnun oldukları gibi kendilerini ziyaret eden müşterilerinde bu uygulamadan memnun olduklarını dile getirmektedirler.

Petrol Ofisi gece oluşabilecek hırsızlıkları engellemek ve değerli evraklarını koymak için çelik kasa sistemine geçerken, toplu yaşam alanlarının bulunduğu yerlerde, petrol istasyonlarında, tatil bölgelerinde, evlerde, ofislerde, fabrikalar ve bankalarda neredeyse her alanda artık kullanılmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında firmamızın uluslar arası güvenlik kriterlerini karşılar bir özellikteki hizmet sunmak konusunda son derece iddialı olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.


dedeman1.jpg (14 KB) gulaylar     

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.