x
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Otel Kasası

Otel Tipi Kasa Çeşitleri Nelerdir?

Yolculuklar sırasında yanımıza değerli belgeler, takılar ya da yüklü nakit para alma ihtiyacı duyabiliriz. Böyle durumlarda konaklayacağımız otellerde kasa ihtiyacımız olur. Otel kasası, konukların değerli eşyalarını güvenle saklamayı amaçlar. Bu sebeple tasarlanır ve üretilirler. Oteldeki müşterilerin güvenli depolama hizmeti alabilmeleri için kişisel kullanıma sunulurlar. Bu sebeple adına otel tipi kasa denir.

Otel kasalarının üç farklı çeşidi bulunur. Bunlar elektronik, anahtarlı ve kombinasyonlu kasalar şeklinde kilit sistemine göre ayrılırlar.

Otel Tipi Kasa Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?,

Otel kasası seçimlerinde farklı seçenekleri barındırması düşünülebilir. Böylelikle otel kasa kullanıcıları tercih yapabilirler. Kasaların boyutları özellikle iç hacimleri konulacak eşyaya göre tercih edilebilir. Standart ölçüler yerine farklı boyutlarda kasalar düşünülebilir.

Konaklamalı seyahatler bazı durumlarda değerli eşyaları koymak için güvenli bir alan ihtiyaç duyarız. Bu güvenli alan içinde otel kasalar tercih edilir. Kişilerin tatillerinde ya da yolculuklarında güvende hissetmeleri hem kendi varlıklarının hem de eşyalarının oldukça önemlidir. İyilik hali bütünseldir ve kişi her anlamda dengede olmak ister. Can ve mal güvenliği bu noktada oldukça önemlidir. Bu sebeple kasalar kullanıldıkları her alanda dikkat çelici eşyalardır.

Otel Kasası Güvenilir mi?

Kasaların güvenlik seviyeleri özelliklerine göre farklılık gösterir. Kullanılan malzeme, tasarım ve şifreleme sistemlerine göre belirli güvenlik seviyeleri vardır. Bu seviyelere göre kasanın güven düzeyini belirlemek mümkün.

Otel kasaları genel kullanıma uygun, kaliteli yüksek malzemeden hazırlanan ve çeşitli kilit sistemleriyle güvenliğin artırılması desteklenen ürünlerdir. Resepsiyon için de anahtarlı kasalar vardır. Böylelikle kişiler resepsiyona da eşyalarını emanet edebilirler. Bu kasa tipleri de otel bünyesine dahil edilebilir.

Resepsiyon Emanet Kasası Nasıl Olmalı?

Resepsiyon emanet kasaları otelde konaklama yapan misafirlerin bazı eşyalarını bıraktıkları noktalardır. Böyle bir hizmetin otel tarafından misafirlerine sunulması güvenlik konusunda önemli bir artıdır. Anahtarlı kilit sistemine sahiptir. Bir yönetici anahtarı bir kullanıcı anahtarı bulunur. Her alanın anahtarı birbirinden farklıdır. Bölümler birbirinin anahtarıyla açılmazlar. Yönetici anahtarı ile kullanıcı anahtarı aynı anda kullanıldığında kasa açılır. Tek anahtarla kasa bölmesi açılmaz. Böylelikle güvenlik sağlanır.

Otel Kasası Kilit Seçenekleri Nelerdir?

Otel kasaları farklı kilit sistemleriyle farklı güvenlik seviyeleri sunarlar. Kasaların kilit seçenekleri arasında elektronik şifreli, çift kitleme ve anahtarlı olanlar yer alıyor. Elektronik şifrede kasaya belirlediğiniz kodla ulaşım sağlamanız mümkün oluyor. Çift kitleme tekniği ise iki kilit sisteminin olduğu güvenliğin daha yüksek olduğu kasalardır. Anahtarlı olanlar genellikle resepsiyon emanet kasalarında tercih ediliyor.

Otel Kasası Seçiminde Hangi Markalar Tercih Edilmeli?

Otel kasası seçerken özellikleri kadar markasına göre de tercihte bulunabilirsiniz. Kategoriden otel kasaları için Truva, Kale, Yale ve MasterSafe markalarına ulaşabilirsiniz. Her kasa markasının ürünlerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Otel Kasası Fiyatları

Otel tipi kasa fiyatları ürünün markasına, tasarımına, kilit yapısına ve malzemesine göre farklılık gösterir. Belirlediğiniz özelliklere karşılık gelen kasaları farklı markalarda inceleyebilir ve bütçenize uygun gördüğünüz ürünleri satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.