Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Saat Kasası

3 4

Saat Kasası Ne İşe Yarar?

Saat kasası, değerli ya da koleksiyon amaçlı ürünlerin güvenli bir şekilde saklanması için tasarlanan özel kasalardır. Bu tür kasaları saatçiler ya da saat koleksiyonu olan kişiler tercih edebilir.

Kasalar, saatleri korumak ve hırsızlığa karşı güvenlik sağlamak için tasarlanmıştır. Çelik kasa, dış etkenlere karşı dayanıklılık sağlar ve genellikle güvenli kilitleme mekanizmalarına sahiptir.

Saat kasaları genellikle anti-hırsızlık özelliklerine sahiptir. Bu özellikler arasında güçlü kilit mekanizmaları, paslanmaz çelik malzeme ve belirli modellerde alarm sistemleri bulunur.

Saat kasaları; tozdan, nemden ve ışıktan ürünleri korur.

Saat kasaları, saatlerinizi düzenli bir şekilde saklamanızı da sağlar. Özel bölgeler ve raflar sayesinde her saatin güvenli ve düzenli bir şekilde depolanmasını kolaylaştırır.

Bu tür kasalara evde saat koleksiyonunuz varsa ve saat satıcısıysanız kullanabilirsiniz. Saatler yüksek değerli objeler olduğu için, bu kasalar değerli koleksiyonları güvenli bir şekilde saklamak ve korumak için önemli bir rol oynar.

Saat Kasası Kilit Seçenekleri Nelerdir?

Kategoriden ulaşabileceğiniz 12’li ve 9’lu döner saat mekanizmasına sahip, çekmeceli kasalar elektronik şifre sistemiyle güvenlik sağlanıyor.

Saat Kasaları Güvenilir mi?

Saat kasaları, saatlerin güvenli bir ortamda saklanmasını amaçlar. Özel saat takma yerleri ve çekmeceler, ürünlerin oldukça iyi bir şekilde saklanmasını sağlıyor. Kilitler ise kasanın habersiz açılmasını engelliyor. Kasanın malzemesi, tasarımı ve kilit çeşitleri güvenlik derecesini belirliyor.

Saat Kasası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saat kasası seçerken özellikle boyutunu ve iç tasarımını dikkate alabilirsiniz. İç hacmi ve saatlerin takılma adedi dikkate alınabilir. Ürünün malzemesi, tasarımı ve kilit sistemi incelenerek saat kasası alınabilir.

Saat Kasası Seçiminde Hangi Markalar Tercih Edilmelidir?

Kale markasının elektronik şifreli saat kasasını tercih edebilirsiniz. Bu kararı verirken seçenekleri inceleyebilir ve ihtiyacınıza karşılık gelen ürünü kolayca alabilirsiniz.

Saat Kasası Fiyatları

Saat kasası fiyatları ürünün iç hacmine ve tasarımına göre farklılık gösterebilir. Seçeneklerden bütçenize uygun bir saat kasası seçebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.