x
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Ev Tipi Çelik Para Kasası Modelleri

3 4
Toplam 195 ürün bulunmaktadır.

Ev Tipi Çelik Kasa Güvenilir mi?

Değerli eşyalarımızı ve önem verdiğimiz belgeleri evde saklamanın en güvenli yolu kilitli bir alana sahip olmak olabilir. Bunun için ev tipi çelik kasalar tercih edilebilir. Peki, ev tipi çelik kasalar güvenilir mi? Bu sorunun cevabı birkaç maddeye bağlı olarak değişebilir. Bahsi geçen maddelerden ilki kasada kullanılan malzeme kalitesidir. Yüksek kalitedeki çelik kasalar, dayanıklılık ve direnç açısından avantaj sağlayabilir. Kasanın kilit sistemleri, tasarımı ve çelik kalınlığı gibi maddeler de güvenlik için önemlidir. Ürünün uygunluk belgesi olup olmadığını da dikkat edebilirsiniz. Kasada kullanacağınız eşyalara göre ürün seçmeniz de önemlidir.

Ev Tipi Para Kasası Nasıl Olmalı?

Ev tipi para kasası seçerken amacınıza uygun bir kasa olup olmadığını denetleyebilirsiniz. Kasanın özelliklerini inceledikten sonra sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa satın alabilirsiniz. Kasayı evde nerede konumlandıracağınız ve bu konuma uygun boyutta kasa seçmeniz de önemlidir.

Ev tipi para kasası modellerinin yangına karşı dayanıklı olması da beklenir. Ayrıca hasar verilerek açılan kasalardan da olmaması gerekir. Kasadaki kilit sayısı da açılmasını zorlaştıran faktörlerden bir tanesidir.

Bahsedilen başlıkları takip ederek ev tipi kasanızın nasıl olması gerektiğine karar verebilirsiniz.

Ev Tipi Çelik Kasa Yangına Dayanıklı mı?

Ev tipi kasaların önceliği evde değerli eşyaları güvenli bir şekilde saklamaktır. Kullanılan malzemeye göre ise yangına olan direnci netleşir. Evde oluşabilecek bir yangından değerli eşyaların ya da yanması kolay olan paranın korunması önemlidir. Ya da hırpalanmanın sonucunda kasanın açılması mümkün olmamalıdır.

Yangın direnci olan kasalar belli bir ısı üzerinden test edilirler ve böylelikle oluşan bir yangında değerli eşyalarınızın zarar görüp görmeyeceği belirlenir. Yangına karşı eşyalarının korunmasını istiyorsanız kasanızın yangına karşı koruması olup olmadığını inceleyerek alabilirsiniz. Kategoriden “yangına dayanıklı” kasa seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Ev Tipi Çelik Kasa Kilit Seçenekleri Nelerdir?

Ev tipi çelik kasa kilit seçeneklerini güvenlik beklentinize göre seçebilirsiniz. Kategoride farklı kilit sistemlerine sahip kasa çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Mekanik kilitler, en geleneksel kasa kilidine sahip olurlar. Tuşlu ve kombinasyonlu şifre girilen modelleri içerir. Elektronik kilitler ise günümüzde ev tipi kasalarda en çok tercih edilen ürünlerdir. Parmak izi okuma, dokunmatik ekranlı şifre girişi veya dijital tuş takımı özellikleri vardır. Kullanımı oldukça pratik ve hızlıdır. Anahtarlı ve elektronik şifreli kasalarda geleneksel ve teknolojinin birleştiği bir sistemi barındırır. Anahtarlı sistemler ise geleneksel açılan kilit sistemlerine sahiptir.

Kategoriden elektronik şifreli, çift kilitleme, parmak izli ve anahtarlı kilit seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Ev Tipi Çelik Kasa Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofiste birçok değerli ve önemli belge, para, saklanması gereken mühürler gibi eşyaları kasada saklamak iyi bir fikir olabilir. Değerli eşyaların ortalıkta ya da çekmecelerde saklanması güvenlik zafiyeti yaratabilir. Ofis için para kasası seçerken güvenlik seviyesini belirlemek, ofis mobilyasına uygun bir tasarım kasa seçmek, hacmi ve yeterliliğini göz önünde bulundurmak gerekebilir. Yangın ya da su baskını gibi durumlara dayanıklı, hasar verildiğinde açılmayan bir kasaya sahip olabilirsiniz. Tüm bu adımlara dikkat ederek ofisiniz için bir kasa kategoriden seçebilirsiniz.

Ev Tipi Para Kasası Seçiminde Hangi Markalar Tercih Edilmeli?

Ev tipi para kasası seçimi yaparken bu kategoride seçenekler sunan markaları tercih edebilirsiniz. Kale, Truva, Yale, Valberg ve daha fazla markaya kategoriden ulaşabilir ve ev tipi kasa çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları

Ev tipi çelik kasa fiyatları seçtiğiniz ürüne, malzemesine, güvenlik sistemine ve tasarımına göre farklı fiyatlarda satışa sunuluyor. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun kasa modelini seçerek kolayca satın alabilirsiniz. Çelik kasa fiyatları için en doğru ve güvenilir adrestesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.