Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Küçük Çelik Kasa Modelleri ve Fiyatları

3 4
Yale Yale Yseb 200 Eb1 Kasa
4.440,00 TL
4.218,00 TL
Toplam 29 ürün bulunmaktadır.

Küçük Çelik Kasa Güvenilir mi?

Küçük çelik kasalar, evlerde ya da küçük işletmelerde değerli eşyaları, paraları ya da belgeleri korumak için güvenli bir depolama alanıdır. Kasaların güvenilir olup olmadığı ise ürünün özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Kasada kullanılan malzeme oldukça önemlidir. Yüksek kaliteli çelik kullanımı, dayanıklılık ve güvenlik sağlama konusunda yardımcı olabilir. Kasanın darbelere karşı içindekileri koruması malzemesine bağlıdır. Kilitleme sistemleri de güvenlik açısından önemlidir. Güçlü ve güvenli bir kilitleme mekanizması, yetkisiz erişimi önler ve kasayı daha güvenli hale getirir.

Küçük çelik kasalar, doğru seçim ve kullanım koşullarıyla güvenilir bir güvenlik çözümü sunabilirler.

Küçük Çelik Kasa Ağırlığı Ne Kadar?

Küçük çelik kasaların ağırlığı, üründen ürüne farklılık gösterir. Kilogramı ve litresi her küçük çelik kasanın farklı olabilir. Küçük çelik kasaların ölçüleri, kalınlığı, içerdikleri güvenlik özellikleri, kilitleme mekanizmaları ve üretim malzemeleri gibi ağırlığı da önemlidir. Bu sebeple çelik kasaların standart bir ağırlığı yoktur ve markaya ve modeline bağlı olarak farklılık gösterir.

Kategoriden 7, 10 ve 40 kilograma sahip kasalara ulaşabilir farklı ağırlıktaki ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Küçük Çelik Kasa Kullanım Alanları Nelerdir?

Küçük çelik kasa kullanım alanları genellikle ev ve küçük işletmeler denilebilir. Ya da kişi bireysel değerli eşyalarını saklamak için istediği yerde kullanabilir. Küçük çelik kasalar farklı boyutlarda satılsa da belli bir kapasitesi bulunur. Bu kapasitenin yeterli olduğu her yerde tercih edilebilir.

Küçük Çelik Kasa Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Küçük çelik kasa seçimi, değerli eşyaların güvenli bir şekilde saklanması konusunda kişiye yardımcı olur. Bu seçimde ilk dikkat edilmesi gereken konu hangi boyutlarda bir kasanın ihtiyacınızı karşılayacağıdır. Kasa, evde, ofiste veya işyerinde kullanılacaksa kullanım alanına uygun bir boyutta olmalıdır. Ayrıca içine koyacağınız eşyaların düzenli bir şekilde sığdıracak kapasite olması da önemlidir.

Güvenlik konusu küçük çelik kasaların temel amacıdır. Güvenlik konusunda da kilitleme sistemleri ön plana çıkar. Elektronik kilitler, tuşlu kilitler veya kombinasyon kilitleri gibi çeşitli seçenekler arasında güvenlik ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Yüksek kaliteli çelik malzeme ve sağlam bir konstrüksiyon, kasayı fiziksel saldırılara karşı daha dirençli hale getirir. Seçtiğiniz kasanın yangına dayanıklı olup olmadığını da bakmanız önemlidir. Böylelikle hangi şartlar altında eşyalarınızın korunduğunu bilebilirsiniz.

Küçük Çelik Kasalarda Kilit Seçenekleri Nelerdir?

Kasaların en bilindik güvenlik noktası kilitleridir. Bu sebeple kasalarda farklı seçenekler bulunur. Bu seçeneklerden ihtiyacınızı karşılayacak ürüne yönelebilirsiniz. Küçük çelik kasalarda kilit seçenekleri ise elektronik şifreli, çift kilitleme ve parmak izli anahtarlıdır.

Kilit sistemleri farklı seçeneklerde farklı kullanım seçeneklerini destekler. Karar vermek için küçük çelik kasa özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Küçük Çelik Kasa Seçiminde Hangi Markalar Tercih Edilmeli?

Küçük çelik kasa seçiminde marka seçenekleri de önemlidir. İstediğiniz ürünü farklı markalarda bulabilirsiniz. Kategoriden küçük çelik kasalar için Truva, Kale, Yale ve Master Safe markalarına ulaşabilirsiniz.

Her markanın farklı özellikleri ve farklı ağırlıklarda ürün seçenekleri bulunur. Bu seçenekler arasında ihtiyacınız olanı bulup kolayca satın alabilirsiniz.

Küçük Çelik Kasa Fiyatları

Küçük çelik kasa fiyatları seçtiğiniz ürünün özelliğine göre farklılık gösterir. Hacmi, tasarımı ve ağırlığına göre farklı fiyatlarda satışa sunulur. Öncellikle kasanızın özelliklerini belirleyin daha sonra bütçenize göre bir kasa seçimi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.