Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa

Yüksek güvenlikli çelik kasa

Kasalar insanların hayatına girdikten sonra değerli eşyalarla ilgili endişelerde sona erdi. Fakat insanlar hep daha iyisini arama ihtiyacı hissettiler. Sürekli daha iyisi, daha kullanışlısı talep edilince kasa üreticileri de ürünleri istenilen yönde geliştirmeye çalıştılar. Bu gelişim halen devam etmektedir. Şuan dünyanın en güvenli kasası olarak gösterilen kasalar belki 1 yıl sonra belki de yarın bu özelliklerini kaybedecekler. Çünkü kasa üreticileri hep daha iyisini yapmaya çalıştıkları için bu sektör sürekli gelişen bir alan halini almıştır. Teknoloji ile de birleşince ortaya güzel ürünler çıkmıştır. Yüksek kaliteli çelik kasa da bu ürünlerdendir.

Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa Özellikleri

Son teknolojik gelişmeler ışığında üretilen yüksek kaliteli çelik kasa, son derece kullanışlıdır. Birçok özelliği Avrupa Birliği’nin ilgili kurumları tarafından test edilerek sertifika verilmektedir. Bu sertifikalar kasanın ne kadar dayanıklı ve güvenlikli olduğunu göstermektedir. Hırsız ve dışarıdan müdahaleye karşı tam bir güvenlik sağlayan bu kasa aynı zamanda yangın veya benzer doğal afetlere karşı da son derece dayanıklıdır. Hava akışını keserek içerisinde bulunan değerli eşyaları dumana ve ısıya karşı korumaktadır. Üst düzet algoritmalarla yapılan şifrelemeye sahiptir.

Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa ile Tam Koruma

Her türlü müdahaleye karşı dayanabilen yüksek kaliteli çelik kasa evde ya da ofiste kullanılabilir. Dileyenler kuyumcu kasası olarak da kullanılabilmektedir. Değerli eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bu kasalarda saklayabilirsiniz. Bu kasa genel olarak yüksek değerde bulunan altın, para, senet gibi eşyaları korumak için kullanılır. Son derece profesyonel bir koruma sağlamaktadır. Evinizde uygun gördüğünüz yere monte ettirebilirsiniz. Evinizde çıkan bir yangında içerisindeki eşyaları 1000 °C ‘ye kadar 1 saat boyunca koruyabilir. Bu kadar dayanıklı bir kasadır. Bu kasa evinizdeyken için rahat olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.