Yale Çelik Kasa Hakkında Bilgiler 26.09.2016

Yale Çelik Kasalar

Yale markası , Linus Yale tarafından yaklaşık olarak 1840 yılında Amerika’da kilit üretimine başladı. Ardından işi devralan oğlu Linus Yale Jr. , kilit üretiminde aldığı patentlerle, günümüzde de kullanılan silindirli kilidin mucidi sayılır. Bankaların kasaları için ürettikleri kilitlerle adını duyuran Yale markası, kilit ve türevi güvenlik ürünlerinde adını tüm dünyaya duyurmuş bir markadır.

 

 

Yale, ASSA ABLOY grubunun bir parçasıdır. ASSA ABLOY, geçiş güvenlik çözümleri konusunda dünyanın lider markasıdır ve kendisini ihtiyaçları doğrultusunda son kullanıcılarının emniyet, güven ve konforunu sağlamaya adamıştır.


 

Yale Çelik Kasalar, farklı boy ve ebatlarda üretilen, ev ve ofislerde kullanım için tasarlanmış kasalardır.  Yangın sertifikalı Yale kasalar, uluslar arası laboratuarlarda test edilmiş ve yangına karşı koruma sağlama özelliği onaylanmıştır.

 

Otel ve hastane odalarında kullanılan Yale Otel Tipi Kasalar, kullanıcı ve master ( yönetici ) şifresi olan, uygun fiyatlı giriş tipi kasalardır. Dijital şifreli Yale kasalar da küçük, orta ve laptop tip dediğimiz ebatlardadır.

 

Dünyanın neredeyse her yerinde satılmakta ve kullanılmakta olan Yale markalı çelik kasaları, Türkiye’nin lider çelik kasa satış sitesi kasa.com.tr de inceleyebilir, online siparişinizi verebilirsiniz.

 

Onlarca kurumsal projenin tercihi olan Yale otel tipi kasalar için, müşteri temsilcilerimizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Yale kasayı kasa.com.tr den satın aldığınızda, Yale Türkiye merkez ofisi ve teknik destek ekibinin sağlamış olduğu Resmi Garanti Hizmetleri ile satın aldığınız ürün 2 sene garanti kapsamındadır.

 

 

      

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.