mastersafe

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Ev Tipi Mastersafe Kasalar

ev tipi kasa

Mastersafe kasaları yangın sertifikalı olan çelik kasalar olmaktadır. Kasalar teknoloji açısından oldukça önemli olan alanlarda üretilmektedir. Kasalar altı basamaklı olan elektronik şifre ve aynı zaman da anahtar kilidi ile koruma altında bulunmaktadır. Kasalar yangına karşı sertifikalı olarak üretilmekte ve satışı gerçekleştirilmektedir. Kasalar yüz yirmi dakika süresi boyunca bin derecelik bir ısıya dayanabilme kapasitesine sahip olan ürünlerdir. Kasaların kendi içerisinde ayrı ayrı DVD, USB, CD gibi verileri depolamak için ayrı bir alanı yer almaktadır. Depolama araçlarının yer aldığı bu alan altmış dakikalık bir süre boyunca bin derecelik ısıya dayanabilme durumuna sahiptir. Bu nedenle de bu kasalara yangın sertifikalı kasalar olarak bilinmektedir.

Mastersafe Kasa Özellikleri

Mastersafe kasaları üretimi sırasında kullanılan menteşeler hırsızlığın önlenmesi için dayanıklı olarak üretilmektedir. Kasanın ayrıca bir de iç kapağı bulunmaktadır. Bulunan iç kapağın iç kısmında iki adet mil yer almaktadır. Mastersafe kasaların aynı zamanda pille çalışmaktadır. Kasanın pilleri şifre panelinin altında yer alan bir kısımdan değiştirilebilmektedir. Kasaların kendi içerisinde iç kısımda bulunan özel anahtarlı bir çekmesi yer almaktadır. Bu çekmece kısmı özel eşyaların koyulması için oldukça avantajlı olan bir bölümdür. Bu çekmece dışında kasa içerisinde bir de ayarlanma imkanı bulunan ve çıkarılabilen bir de raf yer almaktadır. Raf kasanın güzel bir şekilde düzenlenebilmesi için oldukça avantaj sağlayan bir durumdur.

Uzun Ömürlü Para Kasası

Mastersafe kasaları oldukça avantajlı olan bir kasadır. Kasanın sabitlenme özelliği de bulunmaktadır. Sabitlenebilmesi için içerisinde bir adet montaj yuvası yer almaktadır. Sabitlenmesi amacı ile montaj vidaları paketin içerisinde bulunmaktadır. Kasanın boyası ile ilgili herhangi bir sorun yaşanma durumu bulunmamaktadır. Çünkü kasanın boyası statik bir fırın boyası olarak tercih edilmektedir. Kasalar iki sene boyunca firmamız tarafından garanti altında bulunmaktadır. Herhangi bir sorunda firmamız ile iletişime geçerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kasalar ile ilgili daha detaylı bir bilgi almak ve kasa alışını gerçekleştirmek amacı ile sitemizi ziyaret edebilir aynı zamanda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.