Evrak Kasaları

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Evrak Kasaları

Evrak kasaları evinizdeki veya ofisinizdeki tüm değerli eşyalarınızı ve evraklarınızı hem hırsızlıktan hem de yangından korumak için idealdir. Saklamak istediğiniz evrakların boyutuna göre kasanın boyutunu seçmeniz en doğrusu olacaktır. Eğer muhafaza edilmesi gereken evraklarınız varsa birkaç raftan oluşan bu kasa tipini tercih edebilirsiniz. Eğer saklamanız gereken evraklar bir hayli fazla ise daha büyük boyuttaki bir kasa işinizi fazlası ile görecektir.

Kasa tipleri oldukça fazladır. Ancak, bazı kasalar özellikleri itibari ile evinizde veya ofisinizde fazla yer kaplayacaktır. Bu nedenle evrak kasaları evraklarınızı güvenle koruma altına alabilmeniz için özel olarak üretilmiş olup, çek, senet, bono, para veya özel bilgiler gibi evraklarınızı bu kasada saklayabilirsiniz. Üstelik kesinlikle yangından etkilenmeyen bu kasa tipi yüksek güvenlik sağlamaktadır. Daha önceleri kasalar demir levhalardan üretilmekteydi. Ancak, son yıllarda artık çelik kasa ve para kasaları oldukça rağbet gördü ve güvenilirliği açısından tercih edilenler arasında ilk sırayı aldı. Bu kasa tipi de farklı boyutları ile evrakların güvenliğini en iyi şekilde sağlamaktadır.

Evrak kasaları da diğer birçok kasa gibi şifre özelliğinin yanı sıra kilitleme özelliğine de sahiptir. İster anahtar ile açma özelliğine sahip bir kasayı, isterseniz şifre ile kilitlenen bir kasayı seçebilirsiniz. Hangi modeli seçerseniz seçin evraklarınız ve değerli tüm eşyalarınız yangın, hırsızlık ve deprem gibi olumsuz durumlarda korunacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.