Evrak Kasaları

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Evrak Dolabı İle Yangından Korunun

Evrak kasaları aynı zamanda evrak dolabı olarak da bilinmektedir. Ofislerinizde ya evlerinizde bulunan eşyalarınızı ve evraklarınızı hem yangın hem de hırsızlık gibi durumlardan saklamak için ideal kasalar vardır. Bu kasalara aynı zamanda evrak dolabı ismi de veriliyor. Saklamak istediğiniz evrakların boyutlarına göre kasanın boyutunun seçmeniz mümkündür. Bunun için son derece geniş ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Muhafaza edilmesini istediğiniz evraklarınız için birkaç raftan meydana gelen kasa tiplerini tercih etmeniz sizler için daha uygun olacaktır. Eğer evraklar daha büyük ise, büyük boyutta olan kasalar sizler için daha işe yarar olacaktır.

Kasa tilerinin çok fazla ve farklı olduğunu ifade etmek gerekir. Fakat genel olarak bazı kasalar boyutları nedeniyle çok büyük yer kaplarlar. Güvenli bir şekilde evraklarınızı saklamanız için özel olarak üretilenleri tercih etmeniz gerekir. para, bono, senet, çek gibi evrakları ve özel bilgileri burada güvenle saklamanız mümkündür.  Önceleri kasalar demir levhalar ve demir kasalardan üretiliyordu. Son zamanlarda çelik kasaların ve para kasalarının daha fazla rağbet gördüğünü ifade etmek gerekiyor. Güvenlik açısından da bunlar ilk sıralara yükseldi.

Evrak Kasası Çeşitler

Evrak kasası çeşitlilik açısından bir çok farklı ürün hizmetini de bir arada kapsıyor. Bunun için yapmanız gereken sitemize girmektedir. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi çelik ve demir kasalar bu çeşitliklerin başında yer almaktadır. Şifreleme sistemlerinde de; parmak izi, numaralı şifreli, anahtar ve otomatik şifre gibi farklı sistemlerin olduğunu ifade edebiliriz. Hangi modeli seçerseniz seçin yangın ve deprem ve hırsızlığa karşı etkili olduğunu göreceksiniz. Ürünler bu anlamda da sertifika sahibidir.

Valberg, Yale,Kale ve Mastersafe gibi markaların ürünleri sitemiz içerisinde yer alıyor. En sağlam ve kaliteli ürünleri seçmek için uzun zamandır sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sitemize istediğiniz her an giriş yaparak doğru tercihi yapabilirsiniz.  Her geçen gün artan ürün skalamız üzerinden sizlere yeni seçimler sunmaya da devam ediyoruz. Güvenlik sertifikalı ürünler, Yangın sertifikalı ürünler, elektronik şifreli ürünler gibi pek çok farklı başlık altında ürün hizmeti olduğunu ifade etmek gerekiyor. Bunlar arasında kendi arayışlarına göre seçimler yapmanız gerekir. Sitemiz bu anlamda da sizlere canlı destek üzerinde de yardımcı olur. Evraklarınızı, başlarına gelecek kötü olaylardan korumak adına en üst düzey önlemleri en sıkı şekilde sizler için almaya devam ediyoruz. Bizi tercih etmeye devam edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.