valberg çelik kasa
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kale Çelik Kasa

 

Evlerde, ofislerde, bankalar ve otellerde kullanılan Kale Çelik Kasa teknolojik gelişmeleri sonuna kadar kullanarak güvenliliği, yangına karşı dayanıklılığı ve TSE belgesi ile tercih edenleri memnun etmektedir. Otel ve ev tipi kullanılan kasalarda 12 Kg ağırlığı, 26 cm iç derinliği, 21,5 cm iç yüksekliği ile motorlu ve hafızalı sistemi, 1 ile 9 arasında şifre tercihi, istenilen yere montaj kolaylığı, uygun fiyatı ve 2 yıl garantisi ile tercih edilmektedir. Ofislerde kullanılan çelik kasalarda tercihinize göre 14 ile 25 kg ağırlığında, 6 - 30 cm arası iç derinlik, 31 - 34 cm arası iç genişlik, 35 – 38,5 arası iç yükseklik, 2 mm dış gövde kalınlığı, anahtarlı ve şifreli sistemi, motorlu kilit sistemi,  ISO 9001, TSE Belgeli alternatif çeşitler sunmaktadır.    

 

Bankalar, büyük şirketler ve fabrikalar için üretilen Kale Çelik Kasa modelleri arasında birçok alternatif yer almakta, yangın tehlikesine karşı testleri başarı ile geçen, suya dayanıklı, çift kilit sisteminin yanı sıra, şifre, parmak izi ve elektronik kilitleme sistemi eklenebilen kasalarda, iç kısımda bulunan kilitli bölmeler bulunmaktadır. Tercihe göre 300 kg ve üzeri ağırlığında, 79 - 179 cm arası iç genişliğinde, 44 - 79 cm arası iç genişliğinde, 34 - 140 cm arası iç yüksekliğinde alternatif seçenekleri bulunmaktadır.    

 

 Kale Çelik Kasa, hırsızlık olayına karşı korunaklı yapısı, darbelere karşı dayanıklılığı, oksijen ile kesme ve açmalara direnci ile firmalar tarafından en çok tercih edilen kasalar arasında bulunmaktadır. 5 yıl çelik aksamı, 2 yıl elektronik sistemi garantisinde bulunan ve birçok belgeye sahip olan çelik kasa bir telefon kadar uzağınızda bulunarak tercih etmeniz halinde yetkili satıcılar tarafından kurulumu yapılarak fiyatları konusunda müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.