Kargo ve Teslimat
 • Siparişler Ne zaman Teslim Ediliyor?

  Sipariş verdiğiniz ürünün detay sayfasında  yer alan süre içinde kargonuz yola çıkmaktadır. Her ürüne özel olarak, belirlenen detay sayfasındaki gün aralığı,      teslimat süresi için referans alınabilir. 

  •Aynı gün kargo ibareli ürünler saat 14:00' a kadar, sipariş ve ödeme onayının alınmasını müteakip aynı gün içerisinde kargoya verilir.

  Kargo şirketlerinin taşıyamayacağı ağırlıktaki (60 kg üzeri)  ürünlerin gönderimi özel nakliye firmaları ile müşterilerimizle koordineli olarak  gerçekleştirilmektedir.

  Stok durumuna göre aynı gün içinde de gönderebileceğimiz bu ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  •Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ile bilgilendirilir, kargo takibinizi "Siparişlerim" bölümünde sipariş numaranızın altında görebilirsiniz. 

  Resmi tatil ve Pazar günleri gönderim yapılamamakta, siparişiniz bir sonraki iş gününde kargo edilmektedir.

  Dilerseniz sipariş verdiğiniz ürünün teslimat gününe çağrı merkezimizle iletişime geçerek kendiniz karar verebilirsiniz.

  Ürün teslimatı konusunda esnek bir bakış açısına sahip olan şirketimiz,müşterimizden gelen standart dışı teslimat 

   taleplerine de cevap verebilecek anlayıştadır.

   İyi alış verişler dileriz.

   www.kasa.com.tr ekibi.

   0216 680 01 01

 • Hangi kargo Firması ile Çalışıyorsunuz?

  Siparişlerinizi Aras Kargo ile göndermekteyiz.

  Türkiye'nin 81 ilinde kargo şubesi bulunmakta olan Aras kargo ile gönderdiğimiz Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

  Kargo takibinizi "Siparişlerim" bölümünde sipariş numaranızın altında da görebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.