yale kampanya

Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yale Çelik Kasa

yale çelik kasa

Değerli eşyalarınızı, mücevherinizi, altınlarınızı saklayabileceğiniz fazla yer işgal etmeyen Yale Çelik Kasa evlerde ve işyerlerinde sıkça tercih edilmektedir. Özellikle oteller tarafından tercih edilen kasa, odada bulunan dolap içerisine monte edilerek kullanımı kolay olduğu kadar yangından etkilenmeyerek boyutu küçük olmasına rağmen çok güvenlidir. Kullanılacak alana göre boyutları bulunan kasada istenilen yere montajı kolaylıkla yapılarak, 4 ile 13 kg arasında ağrılığı bulunan, 17 – 25 cm yüksekliğindeki ev tipi kasalar, otel ve işyerlerinde de kullanılarak montajı kolaylıkla yapılarak istenilen alanda kullanılmaktadır.

Ofis tipi bulunan evlerde kullanılan kasalara göre yüksekliği 26 - 40 cm arasında olan Yale Çelik Kasa 3 veya 8 karakterli şifre, motorlu sürgüsü ile ofislerde ve işyerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu tip kasaların en çok tercih edilmesinin nedenleri arasında boyutunun küçük olması nedeni ile saklamasının kolay olması, anahtarsız sistem olması nedeni ile hırsızlar tarafından kolaylıkla bulunamadığı gibi açılması da kolay değildir. Kişiye özel şifre ve parmak izi sistemi ile çalışan kasalarda sizden başka kimsenin açmasının imkânı olmadığı gibi şifrenin 3 kez yanlış girilmesi durumunda fabrika ayarlarına dönerek ayarlarını bloke etmektedir.

Manuel kilitleme yapıldığı gibi 6 şifre ile çift taraflı kilitlenen, kullanacağınız alana göre Laptop tipi, ofis tipi, ev tipi modelleri bulunan Yale Çelik Kasa yangın için yapılan dayanıklılık testlerde geçerek içerisinde bulunan değerli eşyalarınızı 1 saat boyunca yüksek ısıda muhafaza ettiği kanıtlanmıştır. LCD ekranı, kolay ayarlanabilir şifresi, ekstra bozuk para ve anahtar çekmecesi, kolay kullanımı ile 230 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olduğunuz çelik kasa sayesinde sizlerde eşyalarınızı güvenli şekilde muhafaza edebilirsiniz. Çelik kasa satın alırken piyasayı iyi araştırarak tercihinizi ona göre yapmanız gerekmektedir.  

Yale Kasa Fiyatları

Dijital, yarı otomatik, otomatik, yangın sertifikalı, güvenlik sertifikalı, ofis tip, ev tipi, laptop tipi kasalar için siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünlerin özelliklerine, iç hacmine, sertifikalarına bağlı olarak fiyatlarında değişiklikler görülebiliyor. Siparişlerinizi sadece kasa fiyatlarını inceleyerek vermek yerine, en büyük riskin engellenmesini sağlamanız gereklidir. Yangın riski yüksek olan işyerlerinde mutlaka yangın sertifikalı olan kasalar, hırsızlık riski yüksek olan mekanlarda ise güvenlik sertifikalı ürünler için sipariş vermelisiniz. Ancak bu sayede istediğiniz, her zaman için kullanıma uygun olan kasa yapısı ve özellikleriyle değerli eşyalarınızı korumanız daha kolay olacaktır.

Kendi şifrenizi dijital veya manuel olarak belirleyeceğiniz ürünlerde kalınlık, tasarım, yükseklik, genişlik ve derinlik değişiklik gösteriyor.  Yale kasa fiyatları ürünün boyutuna, iç ve dış bölümler arasındaki boyut farkına ve tasarın özelliğine göre belirlenir. 10 kilogram olan laptop tipi motorlu sürgülü ürünlerde ve büyük boy yangın sertifikalı ürünlerde hem boyut hem de kullanılan materyallerin yapısı açısından büyük fark bulunur. Ürünleri Yale güvencesiyle inceleyebilir, özelliklerini, garanti sürelerini gözden geçirerek siparişlerinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.