yale-kategori-banner

Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

Yale Çelik Kasa Modelleri

yale çelik kasa

Ultra güvenlik önlemlerine sahip olan Yale çelik kasa ürünleri, tüm ihtiyaçlarınızı başarıyla karşılayacak niteliklere sahip. Boyutları ve özellikleri itibariyle dilediğiniz yerde kolaylıkla kullanımına başlayabilirsiniz. Gerek ev, iş yerlerinde gerekse de otellerde yoğun kullanım alanlarına sahip olan Yale para kasası seçenekleri, sizin de ihtiyaçlarınıza çözüm olacaktır. LCD ekranı bulunan, küçük boyutlara sahip olması, her anlamda avantajlar barındırıyor. Montajının kolaylığına ek olarak gizlenmesinde de rahatlığı getiriyor. Ağırlıkları 4 – 13 kg, boyları ise 17 – 40 cm arasında değişen çelik kasa modelleri bulunmaktadır. 6 şifreli olması onu dokunulmaz kılan özelliklerinden sadece bir tanesi. Tarafınıza ürün ile beraber göndereceğimiz Yale kasa kullanım kılavuzu işinizi kolaylaştıracak bilgileri bir arada sunuyor.

Yale Kasa Sertifikalı Korunuma Sağlar

Günümüzde piyasada bulunan çelik kasaların önemli bir kısmı ihtiyaçları karşılamaktan yoksun özelliklere sahiptir. Sizin için çok değerli olan eşyaların saklanmasında maksimum güvenlik ihtiyacı ön plana çıkar. Bu durumda ise Yale kasa tamda size göredir, diyebiliriz. Onu rakiplerinden ayıran en önemli özellikleri ise YSEM serisi delinmeye karşı sertifikalı olması ve YFM serisi yangın sertifikalı olmasıdır. Yani Yale çelik kasa açma konusunda istenmeyen kişilere asla izin vermeyecek fonksiyondadır. Yangın gibi günümüzde riski yüksek olan doğal tehlikelere karşıda maksimum güvenlik önlemlerini almanızda kolaylık sağlar. Tüm bunların yanı sıra Yale çelik kasa servis hizmetleri sayesinde sizlere her daim kesintisiz hizmet sunulur.

Yale Çelik Kasa Fiyatları

Maddi veya manevi değeri çok yüksek olan eşyalarınızı saklamak için almanız gereken tedbir önlemlerin den fedakârlık etmemelisiniz. Kaybettiğinizde veya çalındığında sizde büyük hasar oluşturacak eşyalarınızı koruma altında tutmak için 350 TL’den başlayan fiyatlarla Yale çelik kasa ürünlerini tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak kendinizi şanslı hissedeceğiniz adreste olduğunuzu da belirtelim. Böylelikle özeliklerine göre rakam aralıkları değişse de en iyi ürüne en uygun fiyat garantisi ile sahip olacaksınız. 6 karakterli şifreye, 1 adet acil durum anahtarına sahip olan ürünler Yale çelik kasa şifremi unuttum sorununa karşıda çözüm sağlamaktadır. Yine de her durumda yanınızda olan Yale uzman teknik servis hizmetleri sayesinde Yale çelik kasa servis işlemleri hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.