Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

Yale Çelik Kasa Fiyatları

yale kasa

Para ve değerli eşyalarınızı güvenli bir kasa içerisinde muhafaza etmek için yale kasalar 10 seri ve 37 adet model mevcut olup ihtiyacınızı karşılayacaktır. Yale çelik kasa fiyatları bütçe dostu tarafı ile tüm kitlelere değerlerini güvenle korumayı sunuyor.

 

Yale güvenliğinizi ön planda tutuyor ve güvenlik sertifikalı ysem serisi ve ysfm serisi ile her koşulda değerlerinizi güvenle muhafaza etmeniz için sürekli ürünlerini geliştiriyor. Ysem serisi kasalarında dijital şifreleme yanında ayrıca anahtarlı kilitleme seçeneği sunuyor. Ysfm serisinde ise ekstra parmak izi seçeneği ile kolay kullanım avantajı sunmaktadır.

Yale Çelik Kasa Modelleri

Otel gibi yerlerde sıkça rastladığımız lcd ekranı ekonomik modeller güvenli alanlarda kıymetli ve değerli eşyaların bir alanda kilitli şekilde güvende olmasını sağlamaktadır. Yale çelik kasa pil bitmesi durumunda ise anahtarlı kilitleri sayesinde hemen açılabilir ve piller değiştirilebilir.

 

Yangın sertifikalı yfm modelleri ile yangın gibi tehlikelere karşı 1 saat boyunca 1000° ısıya karşı kıymetli evrak, mücevher gibi eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Unutmayınız ki YFM serisi kasalar sadece yangına karşı direnç gösterebilmektedir. Hırsızlık girişimlerine karşı yfm serisine ait olan modelleri önermemekteyiz.

 

Hırsızlık girişimlerine karşı değerlerinizi güvenlik sertifikalı ysem ve ysfm serisi kasalarda güvenle muhafaza etmek mümkün. Delinmeye ve kesilmeye karşı dirençlilik gösteren güvenlik sertifikalı kasalar değerlerinizin güvende olmasına sağlar.

 

Yale kasaların zeminlerinde bulunan montaj yuvaları sayesinde kasayı bulunduğu yere sabitleyebilmek mümkün. Hırsızlık girişimlerinde hırsızların kasaları taşımalarını engellemek adına kesinlikle montajın yapılması tarafımızca önerilmektedir.

Eviniz İçin Yale Kasa Tercih Edin

Yale kasa içerisinde her modele özgün ekstra aparatlar bulunmaktadır. Kilit askılığı, boyutlar arttıkça raf bulunuyor. Güvenliğin yanında anahtar asma, raf gibi özelliklerin olması kullanım sağlıyor. Ysem, ysfm, yseb, ysfb gibi serilerin içerisinde bulunan led aydınlatıcı ışıklar sayesinde gece kullanımında size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Yala kasalar 1.5v 4 adet pil ile çalışmakta olup, pil bitmesinde durumunda acil durum anahtarı ile kasayı açabilir pil değişimi yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Yale Kasa Soruları

Soru 1: Hırsızlık girişimlerinde hırsızın kasayı yerinden alıp götürmemesi için ne yapabilirim?

Cevap: Yale çelik kasanızın tabanında ve ya duvarında bulunan hazır montaj yuvaları ve paket içerisinde yer alan montaj vidaları sayesinde bulunduğu yere sabitleyebilirsiniz.

 

Soru 2: Yale çelik kasamın kullanım kılavuzunu nereden bulabilirim?

Cevap: Sahip olduğunuz yale kasanızın modelini tarafımıza bildirmeniz durumunda sizlere kullanım kılavuzunu dakikalar içerisinde tarafınızı ulaştırmaktayız.

 

Soru 3: Kasamın şifresini unutursam veya anahtarını kaybedersem ne yapabilirim?

Cevap 3: Kasanızın şifresini unutmanız durumunda acil durum anahtarı ile kasanızı açabilir ve yeni bir şifre tanımlayabilirsiniz. Anahtarı kaybetmeniz durumunda ilse yale destek hattı ile iletişime geçerek yeni anahtar talebinde bulunmalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.