yale-kategori-banner

Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

Yale Çelik Kasa Modelleri

yale çelik kasa

Yale çelik kasa en üst düzey önlemlere sahip olan kasa ürünlerinden biridir. Tüm  istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip olması ile birlikte boyutu sayesinde kolaylıkla kullanıma açıktır. İş yerinizde, evinizde, otellerde çok sık tercih edilmektedir. İhtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak dizayn edilmiştir. E-şifre paneline sahip olması ve son derece kolay kullanıma sahip olması, küçük boyutta olması gibi büyük avantajları bünyesinde barındırıyor. Bunun yanında takılıp sökülebilir olması da önemli bir artısıdır.

Çelik kasa modelleri seçimi esnasında ürünlerin özelliklerine bakmak son derece önemlidir. Sitemiz bu anlamda ürünleri detayları ile sizlere sunarak, tüm ayrıntıları ile aktarmaya devam etmektedir. 6 şifreli bir koruma yapısına sahiptir. Bunun yanında kullanım kılavuzu da sizlerin tarafına iletilir. Kafanıza takılan soruları en net şekilde çözmek adına bu kılavuz son derece işe yarar olacaktır.


Yale Çelik Kasa Fiyatları ve Özellikleri


Değerli eşyalarınızı saklayan yale çelik kasa fiyatları itibari ile de sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Bilindiği gibi çelik kasalar, herhangi bir kötü duruma karşı sizlerin mal varlıklarını korumak adına son derece önemli eşyalardır. Yale Çelik Kasaların fiyatları 350 TL’den başlıyor. Fiyat konusunda son derece uygun olmasının yanında veriminin de yüksek olduğunu net bir şekilde ifade etmek gerekir. bu anlamda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. 1 adet acil durum anahtarına ve bunun yanında 6 karakterli şifreye sahipsiniz.  Yale uzman teknik servisi de zor durumda kalmanız halinde sorunlarınızı en kısa süre içinde çözer

Yale Para Kasası Sabitleniyor Mu?


Yale para kasası tüm özellikleri ile müşteri dostu olduğunu göstermeye devam ediyor. Sabitlenen yapısı ile, yerinden kaldırılması ve başka bir yere taşınması, kısacası çalınması mümkün olmayan bir hale geliyor. Eşyalarınızın en yüksek güvenlik önlemleri ile saklanması adına sitemizden yardım almanız son derece önemlidir. Yale çelik kasasının rakiplerinden ayıran en önemli özellik ise YSEM serisidir. Bu sayede delinmeye karşı son derece etkilidir. Yangın sertifikası da ürünün özellikleri arasında yer alıyor.

Yale çelik kasası hakkında bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sabitlenen yapısı, yangın ve diğer doğal afetlere karşı sertifika sahibi olması gibi özelliklerinin yanında farklı boyutları ve modelleri ile ilginizi çekecek bir ürün skalası bulunmaktadır. Değerli eşyalarınızı saklamak için en güvenilir yöntemleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir yapış için sitemize giriş yapın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.