x
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Yanmaz Çelik Kasa

3 4
Toplam 32 ürün bulunmaktadır.

Değerli eşyaların güvende kalması için çelik kasalarda birçok önlem bulunmaktadır. Kasa malzemeleri birçok darbeye karşı dayanıklı olduğu gibi şifre ve kilit sistemleri ile hırsızlık vakalarına karşı koruma sağlar. Bu kadar detaylı tasarımlara sahip olan kasalar aynı zamanda engellenemeyen durumlara karşıda önlem alabilmektedir. Özellikle yangın gibi durumlarda yangın sertifikalı kasalar oldukça dayanıklı olmakta.

Yangın sertifikalı kasalar kasanın bulunduğu yerde oluşabilecek bir yangına karşı dayanıklılık gösteren kasalardır. Bu kasalar standart kasalar göre daha dayanıklı olmakla beraber güçlendirilmiş çeliklerden üretilmektedir. Öyledir ki bu çelikler 1000 dereceye kadar sıcaklıklara dayanabilmektedir. 1000 derece sıcaklığa 1 saat dayanabilen modellere sahip kasalar sayesinde yangından zarar görebilecek değerli eşyalarınızın korunması için en doğru tercih olacaktır.

Değerli eşyalarınız özellikle kağıt gibi çabuk yanıcı cinsten ise bu tür kasaları tercih etmeniz daha doğru bir tercih olacaktır. Yangın vakalarında kasanın kapısı çift bükümlü olduğu için içeriye ısı dahi vermemekte. Kasanın gövde bölümünde ise ısıya duyarlı conta sistemi bulunmakta.

Geliştirilmiş bir sistem olan yangın sertifikalı kasalar yangın durumlarının yanı sıra yüksek ısı ile kasanın açılmasına da engel olmaktadır. Kasa modelleri çeşitlerine göre belirli ısılara belirli süreler boyunca dayanabilmektedir. Yüksek ısı vererek kasaları yıpratmaya çalışma çabaları ise bu dayanıklılık nedeni ile boşa çıkacaktır. Bu özellik ise hırsızlık durumlarında kasanın güvenliğini üst seviyeye çıkarmaktadır.

Yangın sertifikalı kasalar elektronik şifre sistemleri ile de korunmaktadır. 6 haneli şifre belirleyebilir. Zemine veya duvara monta edilerek sabitlenebilir. Yana, yukarı veya aşağı yönde hareketli miller ile kilitlenme özelliği ile kasa kapısı zorla açılmaya karşı son derece güvenli bir şekilde korunur. Sizlerde üst düzey bir koruma ve güvenlik istiyorsanız yangın sertifikalı kasa modellerini tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.