Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Ankastre Duvar Kasası

Hırsızlık olaylarının artması üzerine çelik kasalarda yüksek güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bunun yanı sıra gizlilik açısından Ankastre Duvar Kasası ürünleri çok fazla rağbet görmektedir. Daha önceki dönemlerde sadece televizyon dizilerinde, filmlerinde rastladığımız bu tip kasalar artık evlerde ve işyerlerinde de çok sık kullanılmaya başlanılmıştır. Şifreli veya anahtarlı olarak tasarlanan kasalarda özellikle duvara kasa boyutunda açılan kısma yerleştirme yapılarak oraya monta edilmektedir. Üzerine bir pano astığınızda kasanın görülmesi mümkün hale gelmektedir.

Ankastre Duvar Kasası, 16 kg ağırlığında, iç derinliğinin 6 cm, dış derinliğinin 21 cm, iç genişliğinin 31 cm, dış genişliğinin 38 cm, iç yüksekliğinin 35 cm, dış genişliğinin 45 cm olan kasanın, 5 mm kapak saç kalınlığı, 2 mm dış saç kalınlığına sahiptir. Ayrıca anahtarlı sistemler için 4 adet 3 yönlü kilitleme sistemi, şifreli kasalarda ise 2 adet tek yönlü kilitleme sistemi bulunmaktadır. Kasada bulunan gizli menteşelere müdahale söz konusu olmazken, içi şık olarak kadife ile kaplı bulunmaktadır. TSE belgeli ve ISO 9011 ve 2008 kalitesi ile üretilen kasalarda 5 yıl çelik aksama, 2 yıl ise elektronik aksama garanti verilmektedir.

Duvara zemine istenilen alana monta imkânı bulunan Ankastre Duvar Kasası için en uygun yeri bularak monta edebilirsiniz. Güvenirliliği kanıtlanmış olan ve iki raflı bulunan kasa içerisine altınlarınızı, silahınızı, pasaportlarınız ve değerli eşyalarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz. Bulunduğu alandan sökülmesi zor olan kasaları taşıma yapmak istediğinizde mutlaka uzman birinden destek almanız gerekmektedir. Kasa alırken mutlaka yangın ve hırsızlıkla ilgili gerekli sertifikalara sahip olan firmaların ürettiği kasalar tercih edilmelidir. Kasaların montajı kurallarına uygun şekilde yapıldığında yangın ve sudan etkilenmeyeceği gibi sizden başkasının açmasının da imkanı bulunmamaktadır.    

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.