Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Ev Tipi Valberg Kasa

ev tipi valberg kasa

Evinizde önemli bir evrağınız örneğin evinizin ya da işyerinizin tapusunu, takılarınızı saklayabileceğiniz en garanti ve güvenli yer ev tipi valberg kasalarıdır. Ev tipi valberg kasa modelleri kolayca saklanabilecek hacme sahiptir. Yangına karşı dayanıklı olan bu kasalar 1000 derecede bile 1 saat dayanıklılık göstermektedir. Özellikle yangın veya deprem tehlikesine karşı önemli olan eşyalarınızı saklayabilmeniz için tasarlanmış kasalardır.

Beton dolgu malzemesi kullanılarak yapılan bu kasaların ağırlığı minimum 38 kilogramdır. Boyutu büyüyen kasaların dolayısıyla ağırlıkları da artacaktır. Herhangi bir yangında ısı kasa içerisine nüfuz edemez. 6 basamaklı elektronik tuşlu kilit ile açılabilen bir kasadır. Ev tipi valberg kasa modelleri kasa içerisinden zemine monte edilebilmektedir. Aynı zamanda müşterilerinin taleplerine göre dijital şifre ve anahtarlıklı da tasarlanabilmektedir.

Ev tipi valberg kasaları dilediğiniz gibi muhafaza edebilirsiniz. Duvara monte edebilmeniz de kasayı muhafaza etmenizi kolaylaştırmaktadır. Ev tipi valberg kasa modelleri kapatıldığı anda kilitlenebilme özelliğine sahiptir. Siyah, gri ve füme renklerinde tasarlanan bu kasalar TSE belgeli olarak satışa sunulmaktadır. Kasanın minimum dış yüksekliği 31,5 cm, genişliği 44,5 cm, derinliği de 42,5cm iken iç yüksekliği 20,7cm, genişliği 34cm derinliği de 29,6 cm şeklindedir. İsteğe bağlı olarak bu ölçüler arttırılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.