Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Sertifikalı Çelik Kasa Modelleri ve Fiyatları

3 4

Sertifikalı Çelik Kasalar

Sertifikalı Çelik Kasalar güvenliğin en üst seviyede olduğu kasalardır. Ev, ofis, otel, banka ve kurumsal firmalara etkin bir şekilde hizmet sunan çelik kasalar, uluslara arası güvenlik standartlarına uygun ürünlerdir. Sertifikalı çelik kasalar, bubi tuzakları darbe, kırma, patlatma girişimlerinde devreye girerek 10 mm çapında bulunan 2 adet kilit kasanın gövde kısmını kilitlemektedir. Buda kasayı açmayı imkânsız hale getirmektedir. Bunun yanında yangın, deprem ve su gibi doğal afetlerde de kasaya ve içindekilere herhangi bir zarar gelmemektedir. Bu sayede çelik kasalar içlerindeki ürünlerin zarar görmesine engel olmaktadır.

Sertifikalı çelik kasalar, yangın sertifikalı kasalar ve güvenlik sertifikalı kasalar olup, herhangi bir hırsızlık olayına karşı S Grade 1 sertifikası da yer almaktadır. Ayrıca bu ürünlerin, Uluslararası ECB-S kuruluşu tarafından yangın veya dışarıdan verilecek sıcaklıklara karşı Yangına karşı koruma sertifikası bulunmaktadır. Evraklarınızı ve değerli eşyalarınızı muhafaza etmek ve gözünün arkada kalmasını istemeyenler mutlaka Sertifikalı Çelik Kasalar tercih etmeleri gerekmektedir. Sertifikalı çelik kasalar sadece paraların değil, değerli eşyaların, evrakların ve özel eşyaların korunmasına da destek sunmaktadır.

Montaj Edilebilen Sertifikalı Çelik Kasalar

Zemine ve duvara sabitlenen Sertifikalı Çelik Kasalar içlerinden sabitlendiği için sökülmesi oldukça güçtür. Ayrıca, bu ürünlerde kullanılan malzemelerin sağlamlığından ötürü, çelik kasalar oldukça dayanıklıdır. Yangın sertifikalı kasalar ve güvenlik sertifikalı kasalar aldığı belgelerle istenilmeyen durumlarla karşılaştığınızda kasanızın içindeki değerli evraklarınız zarar görmemektedir. Haberlerde izlediğimiz kasa çalan hırsızlık olaylarını gördüğümüzde bu kasaların ne kadar güvenli olduğunu, şifre ve kilit sistemi sayesinde açılmasının imkânsızlığını ve oluşabilecek sel felaketinde, yangın olaylarında sermayenizin, birikiminizin yanmadığını göreceksiniz. Buda kasayı tercih etmenizdeki en büyük sebeplerden birisidir. Bu doğrultuda ülkemizde son zamanlarda sertifikalı çelik kasaların oldukça fazla bir şekilde rağbet gördüğünü söylemek mümkün olmaktadır.

Sertifikalı Çelik Kasa Modelleri

Üç farklı tipte kasa sertifikaları belirleniyor.  Kasaların pek çok değerli eşyanın korunması amacıyla kullanılıyor olması, evlerde veya işyerlerinde oluşabilecek durumlara karşı dayanıklı olmalarını zorunlu hale getiriyor. Sertifikalı çelik kasa modelleri öncelikle dışarıdan hasarlara karşı son derece dayanıklı hale getiriliyor. Bu sayede herhangi bir kesici veya delici aletle vurulması,  ani bir darbeyle deforme edilmeye çalışılması halinde istenen sonuç alınamayacaktır. Bu özellik her kasa için dikkatli bir şekilde yapılan çalışmalarla geliştirilmiştir. Yangına karşı uzun saatler boyunca dayanıklı olacak ve yıpranmayacak kasa türleri, güvenlik sertifikasına sahip kasa türleri ve yüksek güvenlik sertifikasına sahip kasa türleri için siparişinizi verebilirsiniz. 1000 derece ısıya karşı dayanıklılık, artırılmış kasa gövdesi kalınlığı, artırılmış kasa kapısı kalınlığı ile ürünlerin uzun yıllar boyunca kullanılmasını sağlayan özellikler belirlenmiştir.

Kesme makineleri kullanılması halinde kasaya zarar verilememesi için engelleyici metal bariyerler oluşturulmuştur. Delme veya kasanın herhangi bir noktasını zorlama durumlarında karşı koyulmasını sağlayan petrokimya iç gövde duvarı bulunuyor. Güvenli olduğu belirtilmek için yüz binlerce Euro sigorta teminatı verilen ürünleri satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.