Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Şifreli Kasalar

Şifreli Çelik Kasa üretimi yapıldıktan sonra evlerde, işyerlerinde ve özellikle otellerde etkili bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Yaşam alanlarında değerli varlıklarınızı gönül rahatlığı ile saklayabildiğiniz bu ürünler, tatile çıktığınız zamanlarda da sizlere güvenlik hizmeti sunmaya devam etmektedir. Daha önceki dönemlerde evlerde bulunan altınlar, paralar yatak veya yorganların arasına konularak saklanırdır. Günümüzde ise şifreli çelik kasalar sayesinde değerli varlıklarımız çok daha güvenli bir şekilde korunmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde ya da tatil merkezlerinde şifreli çelik kasalar, korunaklı bir hizmeti yerine getirmektedir.

Özellikle evlerde, işyerlerinde ve otellerinde kullanılan Şifreli Kasalar içerisinde tercih edilen boyutu ve kullanımı kolay olan Kale ve Yale çelik kasa sayesinde evlerinizde bulunan değerli eşyalarınızı rahatlıkla saklayabildiğiniz gibi, işyerlerinizde de büyük yer tasarrufu sağlayarak paralarınızı muhafaza edebilirsiniz. Bu kasa tipinde güvenirliliği ve yangına dayanıklılığı test edilerek istediğiniz alana montajı kolaylıkla yapılmaktadır. Şifresinin kolay ayarlanabilen, istediğiniz değiştirme imkânı bulunan saklaması rahat olan ve yer işgal etmeyen bu modeller çok popülerdir. Oteller tarafından sıkça tercih edilen ve genellikle dolapların içerisine monte edilen şifreli kasaları, otel müşterileri kendine özel şifre oluşturarak içerisine değerli eşyalarını koymaktadır. Modeline göre kasanın içerisinde bulunan çekmeceli aparat sayesinde anahtarlarınızı ve diğer eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Şifreli Kasa Modelleri

Şifreli Çelik Kasa modelleri arasında bulunan Yale tipi modelinde hem anahtar hem de şifre sistemi kullanılarak güvenlik üst düzeye çıkarılmış, kullanım alanına göre boyutu ve ağırlıkları değişen kasalarda duvara monte edilebildiği gibi zemine de monta edilerek gizleme imkânınız bulunmaktadır. Ev tipi şifreli kasalarda 14 – 25 Kg arasında ağırlığı, 17 – 25 Cm uzunluğu ile ofis tiplerinde ise tercihinize göre boyutu ve ağırlığı değişmektedir. 2 yıl garanti kapsamında bulunan kasalarda tercih ettiğiniz firma kurulum noktasında yardımcı olmaktadır. 

Şifreli Kasa Fiyatları

Özel olarak belirlenen şifreyle değerli eşyalarınızı ve evraklarınızı güvende tutabileceğiniz kasa tasarımları oluşturulmuştur. Kasalar sadece kalın çelik kullanılarak imal edilmek yerine, iç kısmında materyallerin farklı diziliş şekilleri ve yapıları bulunuyor. Sadece koruma amacıyla değil, yapılacak olan kesme ve delme işlemlerinde kullanılan araçların zarar görmesi sağlanıyor.  Bu sayede, kesme işlemleri istendiği şekilde gerçekleştirilemiyor. Kasanın içerisinde bulunan belgelere veya değerli eşyalara ulaşılamaması için kasalarda darbeye dayanıklı materyaller kullanılmıştır. Kasanın kötü niyetli kişiler tarafından iç kısmına ulaşılmasını engelleyen katmanlarının aşılması mümkün değildir. Yangına karşı dayanıklı olan tasarımlarda da özel çalışmalar gerçekleştirilmiş ve yüzlerce derecede dahi kasanın uzun süre boyunca hasar görmemesi sağlanmıştır. Şifreli kasa fiyatları ile siparişlerinizi farklı boyutlardaki ve tasarımlardaki kasalar için verebilirsiniz.

Şifre yapısını dijital veya manuel olarak belirleyebileceğiniz türlerin fiyatları farklı oluyor. Anahtarlı olan ürünlere kıyasla, iki farklı türde şifreli kasa çeşidinin kullanılması sağlanıyor. Dijital olarak LCD ekranla şifre belirleyebileceğiniz veya yarı otomatik olan kasaların tasarımına göre şifre oluşturabileceğiniz bölümler bulunuyor. Bir kasanın özelliğine göre minimum bir şifre olanağı bulunur. Bazı modellerde bu sayı çok daha fazla şifrenin belirlenmesine imkan tanıyacak şekilde belirleniyor. Özellikle işyerlerinde genellikle iki şifre oluşturularak, evrakların ve değerli eşyaların şifre unutulmadan güvence altına alınması sağlanıyor. Ürün özelliklerini inceleyerek ev, ofis tipi veya otel kasası gibi çeşitlerde otomatik veya yarı otomatik kullanım özelliğinden yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.