valberg çelik kasa
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
1 2

Şifreli Çelik Kasa

Şifreli Çelik Kasa üretimi yapıldıktan sonra evlerde, işyerlerinde ve özellikle otellerde etkili bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Yaşam alanlarında değerli varlıklarınızı gönül rahatlığı ile saklayabildiğiniz bu ürünler, tatile çıktığınız zamanlarda da sizlere güvenlik hizmeti sunmaya devam etmektedir. Daha önceki dönemlerde evlerde bulunan altınlar, paralar yatak veya yorganların arasına konularak saklanırdır. Günümüzde ise şifreli çelik kasalar sayesinde değerli varlıklarımız çok daha güvenli bir şekilde korunmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde ya da tatil merkezlerinde şifreli çelik kasalar, korunaklı bir hizmeti yerine getirmektedir.

Özellikle evlerde, işyerlerinde ve otellerinde kullanılan Şifreli Çelik Kasa içerisinde tercih edilen boyutu ve kullanımı kolay olan Kale ve Yale çelik kasa sayesinde evlerinizde bulunan değerli eşyalarınızı rahatlıkla saklayabildiğiniz gibi, işyerlerinizde de büyük yer tasarrufu sağlayarak paralarınızı muhafaza edebilirsiniz. Bu kasa tipinde güvenirliliği ve yangına dayanıklılığı test edilerek istediğiniz alana montajı kolaylıkla yapılmaktadır. Şifresinin kolay ayarlanabilen, istediğiniz değiştirme imkânı bulunan saklaması rahat olan ve yer işgal etmeyen bu modeller çok popülerdir. Oteller tarafından sıkça tercih edilen ve genellikle dolapların içerisine monte edilen şifreli kasaları, otel müşterileri kendine özel şifre oluşturarak içerisine değerli eşyalarını koymaktadır. Modeline göre kasanın içerisinde bulunan çekmeceli aparat sayesinde anahtarlarınızı ve diğer eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Şifreli Çelik Kasa modelleri arasında bulunan Yale tipi modelinde hem anahtar hem de şifre sistemi kullanılarak güvenlik üst düzeye çıkarılmış, kullanım alanına göre boyutu ve ağırlıkları değişen kasalarda duvara monte edilebildiği gibi zemine de monta edilerek gizleme imkânınız bulunmaktadır. Ev tipi şifreli kasalarda 14 – 25 Kg arasında ağırlığı, 17 – 25 Cm uzunluğu ile ofis tiplerinde ise tercihinize göre boyutu ve ağırlığı değişmektedir. 2 yıl garanti kapsamında bulunan kasalarda tercih ettiğiniz firma kurulum noktasında yardımcı olmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.