Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Valberg Çelik Kasa

valberg çelik kasa

 Ev, iş yerleri ve otellerde kullanılan Valberg Çelik Kasa sayesinde altın ve paralarınızı muhafaza edebildiğiniz gibi işyerinizde sizler için değerli evrakları da saklama şansınız bulunmaktadır.  Evlerde ve otellerde kullanılan çelik kasa boyutunun küçük olması ve istenilen yere monte edildiği için alandan tasarruf sağlarken, zemine ve duvara monte imkânı ile görüntü kirliliğinden kurtularak, hırsızlık olayında sökülemediği için güvenirlilik en üst düzeyde bulunmaktadır. Şifreli ve anahtarlı alternatifi kilitleme sistemi ile yangına dayanıklı olan kasalar her alanda kullanılmaktadır.

 Ev ve oteller tercih edilen Valberg Çelik Kasa modellerinde tercihlere göre ağırlık 26 – 60 kg arasında, iç derinliğin 21,6 - 29,6 cm arasında, iç genişliğin 34  - 42,4 cm arasında, iç yüksekliğin 22 -  26,2 cm arasında bulunan alternatifler arasında tercihlerini yapabilirler. 2 sene garantili olan modellerde kilit sistemi ve 6 basamaklı şifre sistemi yer almakta, suya ve ısıya karşı dayanıklıdır. Otellerde özellikle dolap içerisine monte edilen kasalar güvenirlilik açısından bütün testlerden geçmiştir. Evlerde istenilen alana yapılan monte sonucu kasanın açılma şansı olmadığı gibi yerinden de sökülmemektedir. Böylelikle altınlarını gönül rahatlığı ile içerisine koyabilirsiniz.

 Valberg Çelik Kasa arasında bulunan ve işletmelerin daha çok ettiği içerisine kıymetli evraklarını koyabildikleri kasalar sayesinde, kendileri için değerli olan evraklarını yangından, sudan ve hırsızlık olaylarından koruyabilmektedirler. Anahtarlı ve şifreli sisteme sahip olan evrak dolapları tercihe göre 5 kilitleme mili ve 4 raf seçenekleri ile kullanılmaktadır. Ayrıca 106 – 413 kg arasında ağırlığında, 28,8  - 41,8 cm arasında iç derinliği, 33,2 – 54,6 cm arasında iç genişliği ve 33 – 148,7 cm arasında iç yüksekliği ile tercih ettiğiniz modele göre evraklarınızı güvenli halde saklayabilirsiniz.   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.