Toplam 92 ürün görüntüleniyor.

Ev Tipi Çelik Kasa Modelleri

ev tipi kasa

Ev tipi çelik kasa ile evinizden bulunan değerli eşyaları korumanız mümkün olmaktadır. Onların güvenliğini sağlamak için doğru tercihler arasında kasalar geliyor. Bu kasalar montaj özellikleri ve boyutları sayesinde evin istediğiniz bölgesine rahatlıkla yerleştirebileceğiniz tiptedir. Evraklarınızı, paranızı, mücevherlerinizi ve bir çok değerli eşyanızı eviniz içinde güven ile taşıyabilirsiniz. Sertifika sahibi olan kaliteli ürün seçeneklerimiz ile sizlere muhteşem fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. En üst düzey kasa tipleri sayesinde güvenliğinizi korumaya devam ediyoruz.  Kasa modelleri için sitemize giriş yapmanız mümkündür. En güvenilir ve sağlam kasa modelleri sayesinde sizler için yenilikler ve kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Bizimle görüşme yaparak sorunlarınızı çözmeniz mümkündür.

Ev Tipi Para Kasası İle Değerlerinizi Koruyun

Her nerde yaşıyorsanız yaşayın mutlaka ev tipi para kasası sizin için önemli ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Son zamanlarda bilindiği gibi hırsızlık oranlarında ciddi bir artış yaşandı. Bunun önüne geçmek için pek çok yöntem olsa da en ciddi yöntem kasalardır. Ev tipi para kasası genel olarak orta boyutta olmaktadır. Evde görülmeyecek bir şekilde saklanma özelliğine sahiptir. Herhangi bir dolabın içine yerleştirilebilir. Bu şekilde evden çıkarılması mümkün olmayan hale getirilir. Kaliteli vidalar ile bulundukları yere sabitlenirler. Bu da güvenlik açısından önemli bir unsurdur.

Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları

İnternet üzerinde Ev tipi çelik kasa fiyatları ile alakalı çok fazla bilgi olduğu biliniyor. Bunlar arasında hem kaliteli hem de ucuz fiyatlı olanı bulmak için sitemizi takip etmeniz gerekiyor. Her farklı kasa cinsi için farklı fiyatlar üzerinden alımlarınızı yapmanız mümkündür. Aynı zamanda taksitli alım imkanı sağlayarak sizlere önemli ölçüde yardımcı oluyoruz. Bizimle hemen irtibata geçmeniz haline sorunlarınızı kısa süre içinde çözecek olan teknik destek personel ekibi, sizlere muhteşem hizmetlerini sorunsuz bir şekilde vermeye devam ediyor.

Bu kasalar yaşam alanları içinde tercih edildiği için genel olarak küçük boyutlarda olmaktadır. Bu da fiyatlarının daha büyük kasalara oranla daha ekonomik olmasına neden oluyor. Küçük boyutlu kasalar evde daha az yer kaplar ve bunun yanında bulunması oldukça zor olmaktadır. Tüm bunların yanında görüntü kirliliğinin de önüne geçilmiş olur. Dijital şifreyi sadece siz belirleyebilirsiniz. Bu sayede de kasayı sadece siz açabilirsiniz. Kasa modellerine göre şifre belirleme işlemleri değişkenlik gösterebilir. Parmak izi, anahtar, mekanik şifre gibi farklı seçenekler olan kasa modelleri bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.