Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Ev Tipi Nato Safe Kasa

Ev Tipi Nato Safe Kasa

Eğer evinizde bir miktar para veya ziynet eşyası varsa ev tipi Nato safe kasa modelleri arasından yapacağınız seçim ile değerli eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Üstelik bu kasa tipinin fiyatı oldukça uygun olup, birçok modeli de bulunmaktadır. Ev tipi kasalar genelde küçük boyutta olduğu için evinizde çok fazla yer kaplamayacak ve görünmesini istemediğiniz bir yere yerleştirebilirsiniz.

Ev tipi Nato safe kasa modelleri isteğe bağlı olarak elektronik tuşlu kilitli olarak da sipariş edilebilmektedir. Yüksek güvenli kasa tipi olarak bilinen bu kasayı dilerseniz tabana montaj edebilirsiniz. Evinizde bulunan tüm değerli eşyalarınızı gönül rahatlığı ile nato safe kasaya koyabilirsiniz. Hangi modeli alırsanız alın koruması en yüksek seviyede olacaktır. Yüksek güvenlik önlemi oluşturan bu kasa tipi paranızı veya değerli eşya veya evraklarınızı hem hırsızlık olaylarından hem de yangından korumaya yetecektir.

Ev tipi Nato safe kasa modelleri dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklıdır. Bunun yanı sıra, kilit bölgesinde herhangi bir delinmeye karşı çelik muhafaza bulunmaktadır. Böylece hırsızlık olaylarının önüne geçilmektedir. Kısaca kasayı özetleyecek olursak, darbe, delme, patlatma gibi dışarıdan gelecek tüm tehlikelere karşı yüksek korumalı, yangına karşı dayanıklı, bakım gerektirmeyen menteşeleri, tabana monte etme özelliği, kasa içinde ayrıca kilitlenebilen kapaklı bölme gibi özellikleri ile evinizdeki eşyalarınızı garanti altına alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.