kale-kategori-banner

Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Kale Çelik Kasa

kale çelik kasa

Evlerde, ofislerde, bankalar ve otellerde kullanılan Kale Çelik Kasa teknolojik gelişmeleri sonuna kadar kullanarak güvenliliği, hırsızlara karşı dayanıklılığı ve TSE belgesi ile tercih edenleri memnun etmektedir. Otel ve ev tipi kullanılan kasalarda 12 Kg ağırlığı, 26 cm iç derinliği, 21,5 cm iç yüksekliği ile motorlu ve hafızalı sistemi, 1 ile 9 arasında şifre tercihi, istenilen yere montaj kolaylığı, uygun fiyatı ve 2 yıl garantisi ile tercih edilmektedir. Ofislerde kullanılan çelik kasalarda tercihinize göre 14 ile başlayıp 250kg ağırlığında, 6 - 45 cm arası iç derinlik, 31 - 45 cm arası iç genişlik, 35 – 60 cm arası iç yükseklik, değişen dış gövde kalınlığı, anahtarlı ve şifreli sistemi, motorlu kilit sistemi,  ISO 9001, TSE Belgeli alternatif çeşitler sunmaktadır.    

Bankalar, büyük şirketler ve fabrikalar için üretilen Kale Çelik Kasa modelleri arasında birçok alternatif yer almakta, yangın tehlikesine karşı testleri başarı ile geçen, suya dayanıklı, çift kilit sisteminin yanı sıra, şifre, parmak izi ve elektronik kilitleme sistemi eklenebilen kasalarda, iç kısımda bulunan kilitli bölmeler bulunmaktadır. Tercihe göre 300 kg ve üzeri ağırlığında, 79 - 179 cm arası iç genişliğinde, 44 - 79 cm arası iç genişliğinde, 34 - 140 cm arası iç yüksekliğinde alternatif seçenekleri bulunmaktadır.    

Kale kasa, hırsızlık olayına karşı korunaklı yapısı, darbelere karşı dayanıklılığı, oksijen ile kesme ve açmalara direnci ile tüketiciler tarafında en çok tercih edilen çelik kasa modelleri arasında bulunmaktadır. 5 yıl çelik aksamı, 2 yıl elektronik sistemi garantisinde bulunan ve birçok belgeye sahip olan kale  kasa bir telefon kadar uzağınızda bulunarak tercih etmeniz halinde yetkili satıcılar tarafından kurulumu yapılarak fiyatları konusunda müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.   

Kale Para Kasası Modelleri

Kale para kasası yenilenen ürün özelliklerimiz sayesinde garanti kapsamında olan ürünlerin tümünü herhangi bir teknik arızayla karşılaşmaksızın yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ortalamanın altında ağırlığı ile hem çok hafif hem de dayanıklı olan laptop kale para kasası modellerini kullanabilirsiniz. Herhangi bir acil durumda, kasayı monte ettiğiniz yerden sökebilirsiniz. Eğer duvara monte edilecek şekilde ankastre tip kasa isterseniz boyuta uygun bir alan oluşturulmasıyla birlikte yerleştirilmesi sağlanacaktır. Derinlik, yükseklik, genişlik özelliklerinin tümünde müşteriler için hem iç hem de dış boyutlar verilmiştir. Hırsızlık olaylarının önüne geçilebilmesi ve kasanın hasar verilerek açılmasının engellenmesi amacıyla dış kaplama son derece sağlam yapıya sahip hale getirilmiştir.

Sadece laptop kasa türünde değil, 250 kilogram ve üzerinde ağırlıklara sahip olan manuel, yarı otomatik ve dijital kasa türlerinin tümünde siparişlerinizi verebilirsiniz. Her ürün en kısa süre içerisinde, belirttiğiniz adres gönderiliyor. LCD ekranlı olan modeller de, diğer modellerde olduğu gibi kaliteli kullanım, pil uyarısı, montaj delikleri, birkaç adet şifre belirleme imkanıyla mümkün oluyor. Tüm Kale çelik kasa modelleri ev ve işyerlerinde uzun vadeli olarak güvenli bir şekilde eşya saklama imkanı tanıyor.

Kale Çelik Kasa Fiyatları

Çelik kasaların boyutlarına, kalınlıklarına ve mekanizmalarına bağlı olarak değişiklik gösteren fiyatları bulunuyor. Anahtarla açılabilecek şekilde tasarlanmış olan manuel modellere kıyasla, elektronik çalışma mekanizması bulunan modellerin kale kasa fiyatları daha yüksek oluyor. Kasanın hangi bölgesinin kalınlığının kaç cm olduğu, aydınlatması, garanti süresi, bloke durumu, acil durum açma işlemi gibi pek çok özelliği bulunan kasaları satın alabilirsiniz. Ürünlerin her biri kendilerine özel tasarımlarla kullanıma sunulmuştur. Siparişlerinizi verirken ürünün kendine özel boyutlarına ve özelliklerine, sepete eklemeden önce ulaşabilirsiniz. Her zaman için indirimli fiyatlarla alışveriş yapabilir, Kale çelik kasa fiyatları ile ilgili incelemenizi internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman ulaşabileceğiniz canlı destek hattıyla stok durumu hakkında bilgi alabilir, ürün özelliklerini ve kargolama sürecini öğrenebilirsiniz

Türkiye’nin dört bir yanına gönderime uygun olan özel ürünler, 10 kilogram ila 200 kilogram ve üzerinde olacak şekilde imal edilebiliyor. Bu nedenle Kale güvencesiyle adresinize gönderilecek ve her zaman için, belirtilen süre içerisinde kasayla ilgili garanti imkanından yararlanmanız sağlanacaktır. Ekstra olarak hiçbir ücret talep edilmeksizin, en çok incelenen veya belirlediğiniz özelliklere uygun kasa için siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.